Камасутра для початківців

Прості сексуальні пози камасутри 

Стаття призначена для аудиторії 18+  

Усі пози під час інтимної близькості викликають різний ефект. Зазвичай ви займаєтеся любощами в одній і тій самій позиції? Даремно! Додайте різноманітності. Трохи поекспериментуйте — і ви краще дізнаєтеся, що дає вам найбільшу втіху. Позиції, про які йде мова нижче, зовсім нескладні, проте кожна з них має свої переваги. 

Місіонерська позиція з підняттям 

Жінка лежить на спині, чоловік лягає зверху, утримуючи вагу свого тіла на руках. Ми пропонуємо урізноманітнити цю позу одним маленьким, але важливим нюансом — підкласти подушку жінці під сідниці. Проникнення стає глибшим, змінюється кут дії, роблячи точку G доступнішою для стимуляції. У такій позиції партнери відчувають одне одного набагато інтенсивніше. Не підходить підняття лише тим, кому глибоке проникнення завдає дискомфорту. 

«Чоловік позаду» 

Ця позиція стабільно лідирує в списку чоловічих уподобань. Жінка спирається на коліна й лікті, а чоловік, стоячи на колінах, проникає в неї ззаду. Попри те, що чоловікам ця поза дуже подобається, багато жінок вважають її занадто знеособленою. Якщо ваша кохана теж такої думки, спробуйте ось що: поставте перед нею дзеркало, щоб вона могла бачити ваші очі. Це допоможе зробити процес чуттєвішим та інтимнішим. Позиція «чоловік позаду» сприяє глибокому проникненню і стимуляції точки G. У цій позі чоловікові зручно пестити груди жінки й цілувати її в шию, а жінці — збуджувати себе або бавитися секс-іграшками. 

«Наїзниця» 

Це ідеальна позиція для тих, у кого лише починаються стосунки. Чоловік лягає на спину, а жінка «сідлає» його зверху. Так вона може контролювати темп і глибину проникнення, а якщо нахилиться вперед, то посилить стимуляцію клітора. Чоловікові в такій позиції зручно і пестити партнерку, і милуватися її тілом. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання