Поширені запитання

Ми виготовляємо презервативи вже понад 90 років. Надбаний досвід дав змогу Durex® стати світовим лідером у категорії презервативів.

Усі наші презервативи розроблено з матеріалів найвищої якості. Кожен продукт протестовано за допомогою електроніки на відсутність браку.

Більшість презервативів Durex® мають спеціальну анатомічну форму «Easy-on» (легкість у надяганні), яка забезпечує не лише швидке та легке надягання, але й комфорт та безпеку під час використання.

Інновації в усьому – ось наше кредо.

Презервативи Durex® перевіряються за допомогою електроніки на порушення цілісності та на відповідність стандартам.

Окрім цього, вибрані випадковим чином зразки з кожної партії перевіряються за допомогою спеціального тесту на максимальне розтягування.

Після перевірки на відповідність стандартам розміру і товщини зразки продуваються повітрям для перевірки на міцність і еластичність. Презервативи Durex® можуть витримати навантаження до 40 літрів повітря без пошкоджень.

Презервативи Durex® відповідають всім обов`язковим для презервативів національним та міжнародним стандартам.

Ми підвищили вимоги до якості Durex®, щоб бути впевненими, що як і раніше, ми перевершуємо чинні нормативи.

Наприклад, за міжнародними вимогами презерватив повинен витримувати 18 літрів повітря. Наш стандарт ‒ 22 літри. Однак, на практиці будь-який презерватив Durex® здатен витримати до 40 літрів!

Тонкі презервативи Durex® проходять ідентичні випробовування, зокрема на розрив, як і інші презервативи Durex® та відповідають встановленим вимогам.

Коли Ви займаєтеся сексом під водою або в душі, обов’язково одягніть презерватив, перш ніж зануритись у воду. Наявність олії для ванн, мила та інших речовин у воді може мати несприятливий вплив на латексний матеріал презервативу.

Більшість продуктів Durex® виготовлені з натурального каучукового латексу. Однак якщо у Вас або у Вашого партнера алергія на натуральний латекс, Ви можете використовувати презервативи зі штучного латексу, зокрема Durex® Real Feel.

На сьогодні не існує спеціальних стандартів виробництва презервативів для анального сексу. Тому рекомендується використовувати презервативи з додатковою змазкою на водній або силіконовій основі, щоб зменшити ризик зісковзування чи пошкодження презервативу.

Вся інформація про продукт займала б надто багато місця, тому ми лишаємо лише номер партії для контролю санітарних інстанцій. Однак загальні відомості ми зможемо вам надати.

Фольгу та картонну упаковку Durex® нумерують: на них позначають термін придатності щойно вони випускаються із заводу. Зазвичай надходження до нашого складу займає близько 90 днів, звідси продукт поставляється у пункти роздрібної торгівлі. Зазначений на етикетці проміжок часу - термін придатності, протягом якого продукт здатен зберігати свої властивості. Згідно досліджень, термін придатності презервативів Durex® сягає до 5 років.

Наприклад, термін придатності 2024-05 говорить про те, що презерватив було виготовлено у травні 2019 року і, швидше за все, він надійшов у продаж після червня 2019.

Гель-змазки Durex® можуть полегшити сухість та дискомфорт під час сексу, а можуть урізноманітнити сексуальний досвід, подарувавши вам додаткове задоволення за рахунок посилення відчуттів.

Відчувати сухість та дискомфорт в області піхви в певні періоди – це нормально. Вони можуть бути спричинені багатьма факторами, включаючи фазою менструального циклу, стрес, проблеми після пологів, зміна гормонального фону, вікові зміни тощо. Використовуйте лубрикант для комфорту та більш приємних відчуттів обох партнерів.

Так. Лубриканти Durex® сумісні абсолютно з усіма презервативами Durex®, що представлені в Україні.

Гель-змазки Durex® призначені для використання при вагінальному, оральному та анальному сексі. Також, Ви можете їх застосовувати для мастурбації, а деякі з них підходять ще і для масажу. Широкий асортимент Durex® дозволяє знайти саме той лубрикант, що урізноманітнить ваше сексуальне життя.

Для багатьох людей масаж із використанням лубриканта ‒ це приємне відкриття. Він дає змогу масажерові безперешкодно ковзати по тілу, забезпечуючи інтенсивніші відчуття.

Гелі-змазки Durex®, які представлені в Україні абсолютно безпечні в поєднанні з більшістю масажерами і легко змиваються водою. Перед використанням обов'язково ознайомтесь з інструкцією лубриканту та масажера.

Не існує жодних правил. Усе, що ми можемо порадити, ‒ розслабтеся, насолоджуйтеся і експериментуйте!

Нанесіть невелику кількість гелю на інтимну зону та на одягнений презерватив. Якщо відчуваєте, що потрібно більше, збільшіть кількість у будь-який момент.

Ви можете використовувати гель-змазку після того як надягли презерватив, і до цього. Намагайтеся не використовувати забагато змазки до того, як надягнути презерватив, інакше він може зісковзнути під час сексу.