Правила та умови

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ CАЙТУ 

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО CАЙТУ 

Доступ до даного сайту і його використання, як і всіх сайтів Reckitt Benckiser (далі - "Сайт/Сайти") здійснюється відповідно до нижченаведених положень та умов і чинного законодавства. Ці положення та умови ("Умови") є правилами, за якими цей Сайт надається вам ("вам" / "ваш"). Переглядаючи цей Сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов. Якщо ви не згодні з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте Cайт. 

 1. Інформація про нас 
 2. Питання та скарги 
 3. Наші авторські права та інші права інтелектуальної власності 
 4. Інформація Про Використання 
 5. Посилання з нашого сайту 
 6. Використання Cайту 
 7. Ваші юридичні зобов'язання 
 8. Відповідальність за розміщену інформацію 
 9. Ми можемо призупинити або видалити наш Cайт 
 10. Наша відповідальність перед споживачами 
 11. Наша відповідальність перед бізнесом 
 12. Як ми можемо використовувати вашу особисту інформацію 
 13. Зміни до цих Умов та положень 
 14. Інші умови, які можуть вас стосуватися 
 15. Загальні положення 
 16. Регулювальне право та юрисдикція 

 

 1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

1.1 ТОВ "Реккітт Бенкізер Україна" зареєстрована за адресою: Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28-А, літера Г, офіс 80, індекс 04073. Є частиною групи компаній Reckitt.

 1. ПИТАННЯ ТА СКАРГИ

2.1 Якщо у вас виникли питання, скарги або коментарі щодо цього Cайту, ви можете зв'язатися з нами за телефоном 0 800 300 338 або написавши нам на пошту ConsumerHealth_UA@reckitt.com

 1. НАШІ АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ІНШІ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

3.1 Використання вами Cайту та його вмісту не надає вам жодних прав щодо будь-яких прав інтелектуальної власності або суміжних прав, включно з авторськими правами, торговими марками, патентами, правами на дизайн, фірмовими найменуваннями, правами на бази даних та іншими правами, а також правами на ноу-хау ("Права інтелектуальної власності"), пов'язані з Cайтом. Усі тексти, користувацькі інтерфейси, візуальні інтерфейси, графіка, ілюстрації, фотографії, торгові марки, логотипи, комп'ютерний код та інші пов'язані з ними матеріали (разом — "Вміст"), включно з, але не обмежуючись цим, дизайном, розташуванням, структурою, відбором, координацією, вираженням та "зовнішнім виглядом" Вмісту Cайту, належать нам або контролюються нами, або ліцензовані нашими сторонніми ліцензіарами. Усі права захищені. 

3.2 Ніщо в цих Умовах не означає передачу будь-яких Прав інтелектуальної власності від нас вам або будь-якій третій стороні. 

3.3 Ви не можете копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, розміщувати, транслювати, записувати, передавати, використовувати в комерційних цілях, редагувати, повідомляти громадськості або поширювати будь-яким способом Контент, послуги, веб-сторінки або матеріали Cайту або комп'ютерні коди елементів, що входять до складу Cайту, окрім як для вашого особистого використання. Ви також не маєте права використовувати будь-які автоматичні або ручні пристрої, програми, алгоритми або методики, або будь-які подібні процеси в будь-якій частині Cайту або Контенту. За умови дотримання вищезазначеного, ви можете завантажувати незначні уривки цього контенту на свій жорсткий диск із метою його перегляду за умови, що буде зроблено не більше однієї копії будь-якої інформації. 

3.4 Будь-яке використання, відмінне від дозволеного в цьому пункті 3, може бути здійснене тільки з нашого попереднього письмового дозволу. 

3.5 Ми не маємо наміру використовувати будь-яку назву, логотип або знак на будь-якій території, на яку ми не маємо права, і не будемо постачати або пропонувати постачати продукти та/або послуги з такою назвою, логотипом або знаком на будь-яку таку територію. 

 1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОРИСТАННЯ

4.1 Цей Cайт призначений для надання інформації про наші медичні вироби, та не передбачає надання медичних консультацій або інструкцій щодо застосування, а лише слугуює загальною інформацією, на яку не варто покладатися будь-якій особі для будь-якої конкретної мети. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем або фармацевтом щодо індивідуальних обставин та потреб. 

 1. ПОСИЛАННЯ З НАШОГО САЙТУ

5.1 Ми можемо час від часу надавати посилання на інші Cайти. Ці посилання надаються лише для вашої зручності. Ми не контролюємо сторонні Cайти й не відповідальні за їхній вміст. Розміщення нами посилань не означає жодного схвалення матеріалів, що містяться на таких Cайтах, або будь-якого зв'язку з їхніми адміністраторами. Ви визнаєте, що ми не будемо стороною будь-якої угоди або контракту з третьою стороною, які ви можете укласти, і ми не відповідальні перед вами за будь-які збитки або шкоду, яких ви можете зазнати, під час використання цих Cайтів. Ви погоджуєтесь, що не будете втягувати нас у будь-які суперечки між вами та третьою стороною. 

 1. ВИКОРИСТАННЯ CАЙТУ

  6. Ви погоджуєтеся, що під час використання Cайту ви не будете:

6.1.1 використовувати Cайт у будь-який спосіб, який може призвести до заохочення, придбання або здійснення будь-якої діяльності, яка є злочинною, шахрайською, незаконною або забороненою цими Умовами; 

6.1.2 використовувати Сайт із будь-якою іншою метою, окрім особистого користування; 

6.1.3 рекламувати або просувати продукти або послуги третіх осіб або свої власні продукти або послуги, у тому числі шляхом розповсюдження "спаму" електронною поштою; 

6.1.4 передавати файли, що містять віруси, трояни або займатися будь-якою іншою діяльністю, що завдає шкоди Сайту; 

6.1.5 розміщувати посилання на Сайт із сайтів третіх осіб без нашого попереднього письмового дозволу; 

6.1.6 отримувати доступ або намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-яких облікових записів користувачів, пов'язаних із Сайтом, або проникати чи намагатися проникнути через заходи безпеки Сайту;  

6.1.7 перешкоджати будь-якій іншій особі в доступі до Cайту або користуванні ним. 

6.2 Будь-який доступ до Cайту та його використання здійснюється на ваш ризик і під вашу відповідальність. Ви повинні використовувати власне програмне забезпечення для захисту від вірусів. 

6.3 Ви також несете відповідальність за те, щоб усі особи, які отримують доступ до Cайту через ваше інтернет-з'єднання, були ознайомлені із цими Умовами та будь-якими іншими відповідними правилами, переліченими в цих Умовах, і дотримувалися їх. 

6.4 Ми залишаємо за собою право призупинити, обмежити або припинити ваш доступ до цього Cайту (або будь-якої його частини) у будь-який час без попередження на власний розсуд, якщо вважатимемо, що ви порушили будь-яку із цих Умов. 

 1. ВАШІ ЮРИДИЧНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

7.1 Ви підтверджуєте, що: 

7.1.1 ви досягли повноліття або маєте згоду батьків чи законного опікуна;  

7.1.2 ви будете дотримуватися обмежень щодо використання вами Cайту, викладених у цих Умовах. 

7.2 Ви погоджуєтеся компенсувати нам будь-які претензії або збитки (включно з будь-якими юридичними витратами, пов'язаними з такими претензіями або збитками), зроблені третьою стороною щодо будь-якого питання, що стосується використання вами Cайту, зокрема будь-яке порушення або підозра в порушенні цих Умов або порушення вами будь-якого закону або прав третьої сторони. 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗМІЩЕНУ ІНФОРМАЦІЮ

8.1 Вміст нашого Cайту надається лише для загальної інформації. Він не призначений для того, щоб вважатися порадою, на яку ви повинні покладатися. Ви повинні отримати професійну або спеціалізовану консультацію, перш ніж вживати або утримуватися від будь-яких дій на підставі інформації, розміщеної на нашому Cайті. 

8.2 Попри те, що ми прагнемо забезпечити точність Cайту та його вмісту на його момент завантаження на Cайт, він може змінюватися, і в межах, дозволених чинним законодавством, ми не надаємо жодних запевнень, гарантій або запевнень (явних чи неявних) щодо того, що інформація на Cайті є точною, повною або актуальною. 

8.3 Весь контент і послуги на Cайті надаються за принципом "як є" і "як доступно" і, наскільки це дозволено чинним законодавством і нормативними актами, без будь-яких запевнень, гарантій або поручительств будь-якого різновиду. 

8.4 Ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію, що міститься на Сайті. 

 1. МИ МОЖЕМО ПРИЗУПИНИТИ АБО ВИДАЛИТИ НАШ CАЙТ

9.1 Хоча ми прагнемо забезпечити безпомилковість, безперебійність і відсутність вірусів у роботі Cайту, його вмісту, будь-яких функціях, що пропонуються через Cайт, і будь-якої інформації, що міститься на ньому, через специфіку інтернету ми не можемо цього гарантувати. 

9.2 Ми не гарантуємо й не запевняємо, що Cайт або будь-який його вміст завжди буде доступним, безперебійним і повністю працездатним. Ми можемо призупинити, вилучити або обмежити доступність усього або будь-якої частини нашого Cайту з комерційних та операційних причин. 

9.3 Доступ до Cайту може бути тимчасово й без попередження призупинено у випадку системного збою, технічного обслуговування або ремонту чи з інших причин, які ми не можемо контролювати. 

9.4 Cайт призначений для осіб, які проживають в Україні. Доступ до Cайту або його використання (зокрема його вміст, будь-які функції або переваги, що пропонуються через нього, або будь-яка інформація, що міститься на ньому) можуть бути заборонені законом у деяких країнах або юрисдикціях. Ви відповідальні за дотримання всіх чинних законів і правил країни, з якої ви отримуєте доступ до Cайту або користуєтеся ним. Ми не гарантуємо, що Cайт (та його зміст, будь-які функції або переваги, що пропонуються через нього, або будь-яка інформація, що міститься на ньому) є прийнятним або доступним для використання за межами України.  

 1. НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД СПОЖИВАЧАМИ

10.1 Зверніть увагу, що ми надаємо наш Cайт лише для домашнього та приватного використання. Ви погоджуєтеся не використовувати наш Cайт для будь-яких комерційних або ділових цілей, і ми не відповідальні перед вами за будь-яку втрату прибутку, втрату бізнесу, перерву в роботі або втрату ділових можливостей. 

10.2 Ми не відповідальні за пошкодження, яких ви могли б уникнути, дотримуючись наших порад щодо застосування запропонованого вам безкоштовного оновлення, або за пошкодження, спричинені неправильним дотриманням вами інструкцій з інсталяції або відсутністю мінімальних системних вимог, рекомендованих нами. 

10.3 Ми не відповідальні перед вами за будь-яке порушення цих Умов, викликане будь-якою подією або обставиною поза нашим контролем, зокрема, але не обмежуючись цим, за страйки, локаути або інші промислові суперечки; несправність систем або доступу до мережі; повінь, пожежу, вибух або нещасний випадок. 

10.4 Попри будь-які протилежні положення, ми жодним чином не виключаємо й не обмежуємо нашу відповідальність перед вами, якщо це було б незаконно (наприклад, відповідальність за смерть або тілесні ушкодження, спричинені нашою недбалістю, або за шахрайство чи шахрайське введення в оману). Ніщо в цих Умовах не обмежує ваші законні права. 

 1. НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД БІЗНЕСОМ

11.1 З урахуванням положень п. 10.4 і наскільки це дозволено чинним законодавством, ми виключаємо будь-яку відповідальність (зокрема відповідальність наших посадових осіб, директорів, менеджерів, членів, акціонерів, співробітників, агентів або консультантів), що виникає на підставі договору, порушення встановлених законом обов'язків або на інших підставах, що виникають у результаті доступу до Cайту або його використання, навіть якщо її можна було передбачити. Зокрема, але не обмежуючись цим: 

11.1.1 втрати, що виникають унаслідок неточностей у будь-якій інформації або матеріалах, що знаходяться на Cайті або пов'язаних із ним; 

11.1.2 збитки, не викликані будь-яким порушенням із нашого боку; 

11.1.3 збитки, що виникають унаслідок використання вами Cайту або довіри до нього; 

11.1.4 збитки, що виникають унаслідок недоступності Cайту з будь-якої причини;  

11.1.5 збитки, що виникають унаслідок будь-якого запевнення або заяви, зробленої на Cайті;  

11.1.6 збитки, що виникають унаслідок технічних несправностей Cайту або технологічно шкідливого матеріалу; 

11.1.7 будь-які комерційні збитки (включно з втратою прибутку, бізнесу, доходів, контрактів, очікуваної економії, даних, прихильності, репутації; даремними витратами; перериванням бізнесу або втратою ділової спроможності); 

11.1.8 будь-які непрямі або побічні збитки або втрати, які не могли бути передбачені ні вами, ні нами на момент початку доступу до Cайту та його використання.  

11.2 Наскільки це можливо відповідно до чинного законодавства, ми виключаємо всі неявні умови, гарантії, запевнення або інші умови, які можуть застосовуватися до нашого Cайту або будь-якого вмісту на ньому. 

11.3 Ви відшкодуєте та компенсуєте нам і нашим посадовим особам, директорам, менеджерам, членам, співробітникам, агентам і консультантам будь-які збитки, витрати, зобов'язання та витрати (зокрема гонорари адвокатів), що стосуються або виникають у зв'язку з: 

11.3.1 вашим користуванням Cайту або Cайтами брендів (і пов'язаного з ними використання продуктів і послуг);  

11.3.2 порушенням цих Умов;  

11.3.3 порушенням вами будь-якого закону або прав будь-якої третьої сторони;  

11.3.4 та/або використанням нами вашої інформації. 

11.4 Попри будь-які протилежні положення, ми жодним чином не виключаємо й не обмежуємо нашу відповідальність перед вами, якщо це було б незаконно (наприклад, відповідальність за смерть або тілесні ушкодження, спричинені нашою недбалістю, або за шахрайство чи шахрайське введення в оману). 

 1. ЯК МИ МОЖЕМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

12.1 Ми зобов'язуємося захищати вашу конфіденційність і використовуємо будь-які персональні дані, які ми отримуємо від вас або які ви нам надаєте, тільки відповідно до чинних законів і правил про захист даних. 

12.2 Будь ласка, ознайомтеся з нашим Положенням про конфіденційність, доступним тут, і нашою Політикою щодо файлів cookies, доступною тут, для отримання додаткової інформації про те, як ми використовуємо персональні дані та пов'язані із цим аспекти. 

 1. ЗМІНИ ДО ЦИХ УМОВ ТА ПОЛОЖЕНЬ

13.1 Ми постійно шукаємо способи вдосконалення цього Cайту. Тому ми залишаємо за собою право вносити зміни до цих Умов у будь-який час. Усі такі зміни набувають чинності після їх публікації на Сайті. Будь ласка, переконайтеся, що ви регулярно переглядаєте ці Умови, оскільки так ми вважатимемо, що ви прийняли такі зміни й будете зобов'язані дотримуватися їх, якщо продовжите користуватися Cайтом після публікації будь-яких змін до цих Умов. 

 1. ІНШІ УМОВИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС СТОСУВАТИСЯ

14.1 Ці Умови посилаються на наступні додаткові умови, які також застосовуються до використання вами нашого Cайту: 

14.1.1 Наше Положення про конфіденційність, у якому пояснюється, як ми використовуємо вашу особисту інформацію і які у вас є права;  

14.1.2 Наша Політика щодо файлів cookie, яка містить інформацію про файли cookie на нашому Cайті. 

14.2 Додаткові положення та умови застосовуються до товарів або послуг, а також до деяких частин або функцій Cайту або Cайтів брендів, зокрема конкурсів, акцій та інших подібних функцій, усі з яких включені до цих Умов шляхом посилання на них. Ми направимо вас до додаткових положень та умов під час взаємодії з нами та/або нашими брендами щодо відповідних послуг. Будь ласка, уважно прочитайте відповідні положення та умови. У разі виникнення конфлікту між цими Умовами та умовами, що стосуються послуги, що пропонується через Cайт або інші Cайти брендів, умови, що застосовуються до цієї послуги, мають переважну силу в межах такого конфлікту.  

14.3 Кожна із цих політик, положень та умов може час від часу змінюватися і набуває чинності негайно після публікації таких змін на Cайті або іншим чином відповідно до їхніх умов (залежно від обставин). 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

15.1 Якщо ви є підприємцем, ці Умови містять повну угоду між вами й нами щодо використання Cайту. Жодні запевнення, заяви чи спонукання (усні чи письмові), які не містяться в цих Умовах (які час від часу оновлюються), не мають обов'язкової сили ні для вас, ні для нас. 

15.2 Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано судом або регуляторним органом незаконним, недійсним, або таким, що не має бути примусово виконаним, інші положення продовжуватимуть застосовуватися, а таке положення замінюється іншим, що є дійсним у всіх аспектах, та має ефект, максимально наближений до ефекту заміненого положення. 

15.3 Ці Умови не призначені для надання прав будь-кому, окрім вас і нас (включно з будь-якими нашими афілійованими особами). Жодна із цих Умов не може бути примусово виконана будь-якою третьою стороною, зокрема (якщо ви проживаєте у Великобританії) будь-яке примусове виконання відповідно до Закону про контракти (права третіх сторін) 1999 року. 

15.4 Якщо ми не наполягатимемо на негайному виконанні вами будь-яких дій, які ви зобов'язані виконати згідно із цими Умовами, або якщо ми відкладемо вжиття заходів проти вас у зв'язку з порушенням вами цих Умов, це не означатиме, що ви не зобов'язані виконувати ці дії, і не перешкоджатиме нам вжити заходів проти вас пізніше. 

 1. РЕГУЛЮВАЛЬНЕ ПРАВО ТА ЮРИСДИКЦІЯ

16.1 У разі виникнення будь-якої суперечки між вами та нами, що виникає із цих Умов або у зв'язку з ними, застосовуватиметься законодавство України. 

16.2 Якщо ви є споживачем і проживаєте в Україні, ви можете подати позов до українського суду.  

16.3 Якщо ви є споживачем і проживаєте в Україні або є підприємцем, українські суди мають виняткову юрисдикцію для врегулювання будь-яких конфліктів (зокрема позадоговірні спори або претензії), які можуть виникнути із цих Умов або у зв'язку з ними.  

2024-05-20