I хочеться, і тісно: круті позиції для сексу, коли замало місця

Пози для сексу, з якими не знадобиться багато місця 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Намет, душова кабіна, заднє сидіння авто чи крихітний диван — буває, що тісна близькість із партнером заводить ще більше, ніж ліжко королівських розмірів. І брак простору — точно не привід відмовлятися від бажань. Навпаки, це може стати чудовим стимулом для творчості та реалізації сміливих фантазій. А щоб вам допомогти, ми зібрали кілька поз для сексу, з якими не знадобиться багато місця.  

Поза лотоса в сексі 

Назва звучить романтично, згодні? Але «Лотос» у нашому топі цікавих поз у сексі не тільки з цієї причини. Головне — задоволення, яке може подарувати ця «квітка». 

Партнери в цій позі перебувають віч-на-віч і так близько, що можуть дивитися один одному в очі й цілуватися. Тож «Лотос» справедливо є однією з найчуттєвіших позицій, для якої потрібно зовсім трошки вільного простору.  

Чоловік сидить зі схрещеними ногами на дивані, канапі або просто на підлозі. Дівчина сідає зверху й міцно охоплює його талію своїми стегнами. Відтак обидва можуть контролювати швидкість і глибину проникнення. А якщо зловити погляд свого партнера під час сексу — процес буде ще більш захопливим. 

«Глибоке присідання»  

Цю позу також можна використовувати для сексу на підлозі або на будь-якій іншій плоскій поверхні. 

Чоловік сідає на коліна, а жінка присідає на них, спиною до нього. Можна почати з повільного темпу, потроху прискорюючись, збільшуючи ритм і амплітуду. А для гострих відчуттів варто спробувати цю позу перед дзеркалом.  

Пози для сексу на стільці 

Немає дивана, але є крісло? Чудово, адже не варто зупинятися на перевірених роками місцях і сексуальних позах. Вибираючи щоразу одні й ті ж еротичні позиції для інтиму, можна пропустити той самий незабутній секс. Нерідко найцікавіше відбувається саме за межами ліжка. 

Одна з найпростіших, але водночас цікавих альтернатив — займатися сексом сидячи на кріслі або стільці зі спинкою. Така позиція не вимагає ні акробатичних здібностей, ні додаткового місця. Також можна пофантазувати і спробувати різні варіанти. 

Поза «47»  

Чоловік сидить на стільці. Жінка сідає до нього на руки, віч-на-віч, й обхоплює його талію ногами з двох боків — має дуже простий і водночас неймовірно чуттєвий вигляд. 

Але цю позу можна зробити ще гарячішою, якщо використовувати вільні руки для додаткових пестощів.  

«Крісло» 

Партнер сидить на стільці (також це може бути край ліжка, диван або крісло), а партнерка — у нього на колінах. Але цього разу спиною до чоловіка.  

До речі, у такій позі партнер може потрапити в омріяну точку G. Також у процесі можна стимулювати промежину і клітор пальцями. А для більшої інтимності дівчина може озирнутися назад і встановити зоровий контакт. 

В обох позах швидкість та інтенсивність контролює партнерка. Можна сісти рівно або нахилитися, щоб змінити кут і глибину проникнення. 

І ще один важливий момент — перед тим, як використовувати стільці, рекомендуємо перевірити їхню міцність. Ніхто не знає, як далеко може зайти пристрасть ;)  

Пози для сексу біля стіни 

Ця позиція підходить для тих, у кого не тільки мало місця, а й часу. Адже в такій позиції можна навіть не знімати одяг. А також вона дає змогу обійтися без меблів. Те, що потрібно, коли еротичні бажання наздоганяють раптово й накривають із головою.  

Водночас можна погратися з варіантами, і вибрати те, що подобається більше. 

Вертикальний «доггі» 

Партнерка стоїть обличчям до стіни, спирається на неї і трохи прогинає спину. Така поза відкриває для чоловіка дуже сексуальний ракурс ззаду. Виходить досить незвичайний кут входу, але це не заважає задоволенню. Навпаки — проникнення в такій позиції дає можливість стимулювати точку G 

«Балерина» 

Партнери стоять обличчям один до одного, водночас дівчина перебуває спиною до стіни. Однією ногою партнерка обхоплює його за талію.  

Якщо це здається складним, можна просто відвести ногу й поставити на табурет або інше підвищення. Також важливо переконатися, що поверхні, які використовуються як опора, не ковзають.  

Обличчям до обличчя 

Це поза ніби з пристрасного романтичного фільму. Партнери стоять одне навпроти одного. Жінка спирається спиною на стіну й обвиває руками його шию, а ногами — талію. Чоловік підтримує її в цьому положенні руками і злегка притискає до стіни.  

Головне — робити все ніжно й обережно, щоб не завдати дискомфорту. 

Є ще одна смілива і трохи екстремальна варіація цієї пози — зайнятися сексом біля підвіконня. Додаткового драйву може надавати відчуття, що за вами з вулиці хтось спостерігає. 

Секс під низькими стелями

Автомобіль, двоярусне ліжко, низенький намет або кімнатка на горищі — буває, що простір сильно обмежений за висотою. У таких випадках можуть стати в пригоді такі ідеї. 

«Доггі» в положенні лежачи або «Шпильки» 

Партнерка лягає на живіт, а партнер розташовується зверху. Відтак можна варіювати кут і глибину проникнення, видозмінюючи позицію. 

Якщо дівчина випрямиться і зімкне ноги, а чоловік щільно притиснеться зверху, поза буде компактнішою, а тілесний контакт — ближчим. А щоб збільшити глибину проникнення, жінка може підняти стегна.   

Для більшого комфорту в такій позиції варто підкласти під стегна партнерки подушку або складене в кілька шарів покривало. А якщо в процесі ще й пестити рукою клітор, то її оргазм практично гарантований. 

Пліч-о-пліч 

Це чуттєва поза для повільного й розслабленого сексу. Партнери лягають на бік, обличчям один до одного, і притискаються якомога ближче. А якщо потрібна додаткова підтримка, можна обхопити одне одного руками й ногами. 

Така позиція дає змогу цілуватися, пестити тіло руками й дивитися одне одному в очі. Романтично, чи не так? 

«Ложки» 

Ця поза відрізняється від попередньої тим, що дівчина лежить спиною до партнера і притискається до нього стегнами. Секс у такій позиції також буде неспішним і розслабленим. А щоб надати йому перчинку, чоловік може з легкістю пестити її тіло і стимулювати клітор руками. 

Поза наїзниці або Cowgirl 

Пастушка, cowgirl, амазонка — у цієї популярної пози багато назв і кілька варіацій. Але найголовніше — для неї не потрібне велике ліжко. А за бажання можна й без ліжка обійтися — підійде будь-яка рівна поверхня у квартирі.  

Цю позицію часто люблять чоловіки, оскільки партнерка бере ініціативу у свої руки, що дає змогу повністю розслабитися. А для жінки це хороша можливість контролювати темп, кут і глибину проникнення. Крім того, таке положення допомагає віддалити його оргазм і продовжити насолоду. 

Класична наїзниця 

Чоловік лежить на спині, а жінка сідає зверху й ковзає вгору і вниз, відштовхуючись руками від його грудей. У цій позі веде партнерка, підбираючи оптимальний спосіб симуляції для себе і для нього.   

Є кілька технік, які легко освоїти і використовувати. Наприклад, можна змінювати кут входу, нахиляючись уперед, ближче до грудей чоловіка. Це дасть йому додаткову можливість для пестощів або поцілунків. Або навпаки — можна відкинутися назад і рухатися на його стегнах вправо-вліво або колом. Це допомагає посилити стимуляцію і навіть знайти точку G.  

Зворотна наїзниця 

У цій позі партнерка повертається обличчям до ніг партнера й сідає спиною вперед. Це дає змогу змінити кут проникнення, а також вибрати темп і ритм, необхідний для задоволення дівчини. Чоловік у такій позиції може розслабитися і насолодитися шикарним виглядом ззаду. 

Пози для вузького ліжка 

Якщо диван або ліжко занадто мале, щоб зручно лежати разом, спробуйте ці позиції. 

«Крендель» 

У цієї пози одразу кілька переваг: компактність, глибоке проникнення і зоровий контакт.  

Жінка лягає на правий бік. Чоловік влаштовується над нею, сідлає її праву ногу, а ліву підіймає і відводить убік. Залежно від кута введення та інтенсивності рухів, таке положення дає можливість стимулювати точку G. Також у процесі можна пестити одне одного руками.  

«Ложка-вилка», або «Спорк» 

Партнерка лежить на спині й підіймає праву ногу так, щоб він міг розмістити своє тіло між її ногами під кутом 90 градусів. Водночас вона може додатково регулювати глибину проникнення, згинаючи і випрямляючи ліву ногу.  

А якщо підняти верхню ногу й покласти її на плече чоловіка, буде зручніше стимулювати клітор пальцями. 

Також можна використовувати варіант для входу ззаду. Для цього дівчина лягає на живіт і згинає одну ногу так, щоб хлопець зміг розташуватися між її ногами. 

Кінець ліжка або «Штопор» 

У цій позі не потрібно лягати повністю, тому підійде навіть найкрихітніша канапа. Партнерка влаштовується на краю: сідає або лягає обличчям догори, що відкриває доступ партнеру, який залишається стояти.  

Також під стегна жінки можна підкласти подушки, щоби підняти їх до потрібної висоти. 

Можна поекспериментувати й помінятися місцями. Він сідає на ліжко, а вона стає спиною до нього й нахиляється, спираючись на руки. Потім чоловік допомагає їй обхопити його стегнами за талію.  

Можливо, не всім ця поза здасться зручною, але якщо є бажання спробувати щось нове й цікаве, то чому б і ні :)  

Отже, для гарного сексу необов'язково мати багато місця. Вся справа в уяві та творчому підході. І загалом пам'ятайте, що для заняття коханням важливе різноманіття. Тому не варто зациклюватися на одних і тих самих позах для сексу. Реалізуйте свій потенціал, пробуйте нові еротичні позиції й отримуйте максимальне задоволення від близькості. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання