9 поз для сексу в машині

Близькість в автомобіліідеї та лайфхаки  

Стаття призначена для аудиторії 18+  

Чи можна займатися сексом у машині? Звичайно, якщо це взаємне бажання пари! Можливо, процес не буде таким комфортним, як у спальні, зате обіцяє багато нових емоцій і відчуттів. Зміна місця, хвилювання, атмосфера таємності, пристрасті та спонтанності... Головне — підготуватися та вибрати зручну позу. 

 1. Місіонерська поза  

Місіонерська — одна з найбільш популярних і зручних поз для сексу в машині. Її різні варіації дозволяють з легкістю вміститися в обмеженому просторі, а тіснота салону додає їй ще більше пікантності. 

Отже, жінка лягає на спину і підтискає ноги, а чоловік знаходиться зверху. Якщо партнер високий або сидіння занадто вузькі, він може зігнути одну ногу в коліні, а другою стати на підлогу. За бажання партнерка може розвести ноги та покласти їх на плечі чоловіка. Це допоможе посилити проникнення та стимуляцію точки G. 

 1. Варіації «догі-стайл»  

Ця поза більше підходить для заднього ряду. Жінка опускається на коліна та лікті, а чоловік проникає в неї ззаду, стоячи одним коліном на кріслі, а другою ногою — на підлозі авто. 

Крім того, класичний «догі» можна адаптувати: наприклад, партнерка може опуститися ще нижче на диван, а партнер — притиснутися до неї зверху. Так поза буде компактнішою, а тілесний контакт — ближчим. А якщо в процесі ще й пестити рукою клітор, то її оргазм практично гарантований. 

 1. Лінивий догі на спинці 

Дівчина стає навколішки, спиною до лобового скла, і спирається всім тілом на спинку заднього чи розкладеного переднього сидіння. Хлопець розміщується ззаду. Поза забезпечує близький контакт і глибоке проникнення, а також дозволяє додатково стимулювати клітор партнерки рукою. 

 1. Сусідка зверху 

Ще одна зручна поза для сексу в машині. Чоловік лягає на спину на задньому ряду. Жінка сідає зверху та схиляється над партнером, маже притискаючись до нього. Така позиція дозволяє дівчині самостійно регулювати кут проникнення та інтенсивність рухів. Крім того, високій партнерці не доведеться торкатися головою стелі авто. 

 1. Вершниця

Класична «Вершниця», коли партнер унизу, а дівчина зверху, підійде тим, у кого невеликий зріст чи просторий салон із високою стелею. У такому випадку поза дозволяє зручно влаштуватися на задньому ряду або передньому сидінні авто в розкладеному вигляді. 

 1. Зворотна вершниця 

Чоловік може зручно розташуватися на задньому сидінні, відкинувшись на спинку. Партнерка повертається до нього спиною і сідає навколішки, підігнувши ноги. У такій позиції дівчина контролює весь процес. А якщо відкинути спинку пасажирського крісла вперед, то вона стане зручною опорою для партнерки. 

 1. Ложки 

Ця проста поза забезпечує тісний контакт із тілом партнера та відмінно підійде для тих, хто не любить глибоке проникнення. Чоловік лягає на бік на задньому ряду, обличчям до партнерки, і трохи підгинає ноги. Жінка розміщується паралельно та притискається до нього спиною. А щоб було зручніше та більше місця для сексу в машині, можна посунути передні сидіння максимально вперед. 

 1. Обличчям до обличчя  

Як і у випадку з «Вершницею», ця поза буде більш комфортною, якщо дівчина невисока або машина досить велика. Партнер відкидається на задньому або передньому кріслі, а жінка сідає до нього на коліна, охоплюючи торс ногами з обох боків. 

Секс у цій позиції повільний, інтимний, чуттєвий та добре підходить для стимуляції клітора. 

 1. Поза «69» 

Тим, хто любить парні пестощі, можна поекспериментувати з позою «69». Чоловік лягає на спину на задньому сидінні авто, а жінка розміщується зверху, але у протилежному напрямку. Одночасні оральні ласки в незвичному оточенні — чим не романтична пригода та цікавий сексуальний досвід? Головне — вибрати тихе місце для паркування, щоб жодне втручання не порушило ідилію. 

Як підготуватися до сексу в машині   

Щоб побачення в авто відбулося вдало, врахуйте кілька корисних порад: 

 • Приберіть у салоні авто. Сумнівне задоволення займатися сексом на брудному та запиленому сидінні або отримати бонусом інфекцію сечостатевої системи. 
 • Покладіть у бардачок санітайзер для рук, сухі та вологі серветки. Вони точно стануть у пригоді, і не лише для сексу в машині. 
 • Прихопіть із собою чисте простирадло, великий рушник або плед, щоб застелити сидіння. Це гігієнічніше, і салон відмивати не доведеться. 
 • Перед тим як зайнятися любов'ю в машині, обов'язково заглушіть двигун і поставте авто на гальмо стоянки (ручник). Аварії вам точно ні до чого. 
 • Навіть якщо ви в лісі чи на безлюдному пляжі, краще зачиніть дверцята на замок. Буде і затишніше, і безпечніше. 
 • Використовуйте лубрикант для більш комфортного сексу в машині та додаткової стимуляції. 
 • Не забувайте про презервативи — це один з найефективніших засобів захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, і небажаної вагітності. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання