Розвіємо порноміфи

Cпростуємо найпоширеніші порноміфи 

Стаття призначена для аудиторії 18+

Багато людей уперше дізнаються про інтимну близькість із порнофільмів. Однак якщо естетично відзняті еротичні фільми для дорослих можуть підвищити сексуальну грамотність, то порно— навряд.  

Міф: прелюдії – це для зануд 

У порнофільмах герої одразу переходять до найголовнішого — вони навіть не цілуються! Реальність: для збудження потрібен час, особливо жінкам. Порнозірки використовують гель-змазку. Крім того, між дублями є перерви, щоб актори розігрілися.  

Міф: усі жінки обожнюють позицію «чоловік позаду» 

Реальність: це насправді дуже вдала позиція… для камери! Ось чому рідко який порнофільм обходиться без цієї пози. Насправді одні жінки полюбляють її, інші — ні. У будь-якому разі це — не єдина позиція під час статевого акту. 

Міф: користуватися презервативами необов’язково  

Хоча презервативам у порно почали приділяти більше уваги, у фільмах герої здебільшого демонструють незахищений статевий акт. Реальність: актори проходять медичні тести кожні 30 днів, щоб упевнитися, що вони не заразилися ЗПСШi, і працюють лише з партнерами, які пройшли такі огляди. Те, що ви дивитеся — це вигадка, а не реальність. Користуйтеся презервативом. 

Міф: груповий статевий акт – звичайна справа  

У порно всі хочуть усіх. Реальність: далеко не кожну людину можна схилити навіть до пестощів утрьох. 

Міф: анальний секс – це легко  

Замість змазки в порнофільмах найчастіше використовують слину. Реальність: під час анального інтиму не обійтися без попередніх пестощів, повільних рухів і великої кількості гелю-змазки. 

Міф: кінчати на неї – звичайна справа 

Реальність: якщо комусь це й подобається, то таких любительок набагато менше, ніж показують у порно. Робіть так лише після згоди партнерки. 

Міф: у всіх чоловіків величезні члени 

Реальність: розмір членів у порноакторів далекий від середньостатистичного. 

Міф: у чоловіків ніколи немає проблем з ерекцією 

Реальність: це всього лише кіно! У порно ви не побачите передчасної еякуляції або відсутності ерекції, але все це ви можете зустріти в житті. 

Міф: усі жінки люблять брудні слівця  

Реальність: комусь вони подобаються, а комусь здаються принизливими, смішними чи неприємними. Краще уточніть цей момент, перш ніж давати волю фантазії. 

Міф: ваше тіло має бути ідеальним 

Реальність: у фільмах показують чоловіків і жінок із бездоганною фігурою. Актори працюють над собою, адже мати добрий вигляд оголеними — частина їхньої професії. Любіть своє тіло таким, яким воно є. А якщо не задоволені фізичною формою, стежте за харчуванням і займайтеся спортом.  

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання