Поговоримо про секс

Інтимні відносини та як про них говорити

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Якщо ви коли-небудь читали колонки чи блоги про інтимні стосунки, то, напевно, знаходили там таку пораду: обговорювати всі питання одне з одним. Але як це зробити? Усе не так просто: у більшості з нас існують комплекси, пунктики. А інтимні стосунки — це взагалі небезпечна територія. Не всі готові до відвертості, побоюючись почути, що в ліжку вони «не дуже».  

Тут важливий правильний підхід. Відкрита й довірлива розмова — це неоціненна можливість забезпечити сильний емоційний зв’язок між вами. Інтимний секрет лише для вас двох — що може зблизити більше? Щоб ваші стосунки були гармонійними, а близькість ставала дедалі кращою, треба вчитися обговорювати свої почуття й відчуття. Якщо вам ніяково, пам’ятайте: якщо ви вже спите одне з одним, то точно можете поговорити про це. Ви ділитеся своїм тілом із партнером, то поділіться ще й думками. 

Правда, занадто часто такі розмови стають негативними: «Мені не подобається, як ти чіпаєш мої груди» або «Я не хочу інтимних стосунків сьогодні». Однак, якщо відкрите обговорення цих питань стане природною частиною ваших стосунків, вам буде набагато простіше врівноважити критику компліментами. Скажіть на вушко: «Ти мене так збуджуєш!» Якщо на вас налинули спогади про гарячі дні разом, поділіться з коханим. Спробуйте що-небудь нове під час статевого акту й обміняйтеся одне з одним враженнями. Коли ви хвалите партнера за те, що він робить чудово, він відчуває себе впевненіше й не буде болісно сприймати ті моменти, коли ви коригуєте або спрямовуєте його дії. 

Ви можете зробити розмови на делікатні теми грою. Пограйте у вчителя й учня: покажіть своєму партнерові на практиці, які дотики вам подобаються і де. Дозвольте коханому практикуватися до тих пір, доки вам не сподобається результат, і нагородіть хорошого учня, помінявшись із ним ролями й «вивчивши» його урок. Ви можете зробити сексуальні уроки частиною своїх стосунків і проводити їх щотижня або щоночі, залежно від натхнення. 

До речі, зовсім необов’язково зводити ваше спілкування лише до розмов. Ви можете написати своєму партнерові еротичну розповідь, у деталях описуючи, що саме ви хотіли б зробити (на початку стосунків стримуйте свої найбожевільніші фантазії, спершу подивіться на його реакцію). Або поставте йому провокаційне інтимне запитання, надіславши його електронною поштою чи підкинувши непомітно папірець у кишеню. Навіть якщо ви перебуваєте в сусідніх кімнатах, дистанція полегшить незручність моменту й допоможе відкритися. Хто знає, можливо, таке спілкування легко перетворить ваші фантазії на реальність. 

Пам’ятайте: розмова про інтимні стосунки — це діалог. Ви маєте слухати й наставляти свого партнера. Діліться своїми потребами з тією ж відкритістю, яку ви від нього очікуєте. Будьте чесні у своїх почуттях і бажаннях, і у вас буде більше шансів отримати інтимну близькість і стосунки, про які ви мрієте. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання