Секс вашої мрії

Перетворюємо сексуальні фантазії на реальність 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Інтимні фантазії бувають різними: від панчох, шлейок і відвертих костюмів — до більш хитромудрих сценаріїв з оригінальними аксесуарами. Про деякі фантазії краще промовчати — сюди можна віднести групові пестощі з найкращим другом або подругою вашого партнера. Водночас поділитися найпотаємнішими бажаннями — чудовий спосіб зблизитися з партнером.  

Розповісти партнерові про свої фантазії можна кількома способами. Якщо ви соромитеся казати прямо, напишіть SMS або email, обговоріть гаряче питання з ним у чаті або зателефонуйте — так буде легше. Або ж поділіться картинками чи відео «для дорослих». Незалежно від того, який спосіб ви оберете, починайте з найпростіших фантазій і стежте за реакцією партнера. 

Не хвилюйтеся! Ваш партнер не осудить вас, якщо ви йому відкриєтеся. Але зважайте на важливий момент: уподобання відрізняються, і ніхто не гарантує, що партнерові сподобається те ж саме, що й вам. Якщо партнер відмовиться втілити ваші бажання, не звинувачуйте його й не переживайте. Натомість пошукайте компроміс або запропонуйте так: «Давай я виконаю твої фантазії, а ти — мої?» 

Якщо вирішите здійснити заплановане, обов’язково подбайте про безпеку. Не забувайте: фантазії дуже збуджують, коли їх обговорюєш, але деякі з них краще не втілювати, зупинившись на етапі еротичних розмов.  

Навіть якщо ви переконали партнера, це не означає, що йому все сподобається. Не будьте егоїстом — зупиняйтеся, якщо бачите, що партнер не отримує задоволення від процесу. І навпаки: ви не зобов’язані погоджуватися на те, чого вам не хочеться. Краще бути чесними одне перед одним.  

Здійснення фантазій — це прекрасно! Але певної миті ви можете відчути, що ваша мрія була набагато еротичнішою, коли залишалася мрією. Подумайте, чи готові ви ризикнути стовідсотково збудливою фантазією заради можливості її втілити? 

Вирішили спробувати? Дійте поступово, не поспішайте. Якщо зрозумієте, що партнерові некомфортно, перейдіть до того, що подобається вам обом. І не варто залишати почуття гумору за дверима спальні. Розслабтеся, спілкуйтеся невимушено й будьте відвертими — так ви зможете наповнити своє інтимне життя новими барвами.  

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання