Щось новеньке: 4 способи домінаціi у ліжку

Домінування в ліжку для тих жінок, які бажають спробувати щось новеньке у сексі 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 
 

Чи хочуть чоловіки ініціативи від жінки? Так, вони цього хочуть! Ні, це не завжди пов’язано з БДСМ. Це про те, що жінка бере на себе активну роль та задає ритм процесу. Мм, заводить? До вашої уваги 4 способи домінації у ліжку для жінок.  

Вдягніть сексуальну білизну 

Червоне мереживо чи чорний латекс — вирішувати вам. Оберіть одяг, у якому ви відчуваєте себе на всі 100%: вільно, розкуто та дуже сексуально. Впевненість у собі надасть вам сили взяти ситуацію у свої руки. Додайте високі підбори та відверту червону помаду — і чоловік не зможе вам протистояти. 

Грайтеся з ним 

Час подражнити чоловіка! Застосуйте у ліжку реверсивну психологію. 

Дайте зрозуміти, що ви не належите йому повністю. Гарантуємо, що чоловік захоче вас із подвійною силою. 

Зв’яжіть його! Для чоловіка фізичні перешкоди дуже збуджуючі! Вдягніть найсексуальнішу білизну та прив’яжіть руки партнера до ліжка атласною стрічкою. Повільно та сексуально роздягніть його. Якомога довше стримуйте себе від поцілунків — це тільки розпалить пристрасть між вами. Намагайтеся взяти під контроль дихання партнера: дивіться йому у очі та глибоко повільно дихайте. Чоловік півсвідомо має повторювати рухи за вами. 

 

Займіть домінуючу секс-позу 

Почніть з пози зверху. Це — найлегший спосіб домінування у ліжку. Замість звичайної місіонерської чи догі-стайл, спробуйте нові пози, де жінка знаходиться зверху. 

Для цього найкраще підійдуть поза вершниці чи зворотньої вершниці — так ви зможете повністю контролювати процес: швидкість, глибину та кут проникнення. 

Скажіть йому що ви хочете 

Більшість часу ми намагаємось задовольнити партнера та його бажання. Але зараз час розказати ваші найпотаємніші бажання! Сьогодні ви — королева ночі, і правила задаєте ви. 

Направляйте партнера під час сексу та домінантно озвучте всі ваші бажання. 

Почніть з прохань, потім перейдіть до пропозицій, а згодом — до наказів. Повільно збільшуйте свою владу над партнером. 

Не забувайте, що секс має приносити задоволення вам обом, тому перед сексом обговоріть усі бажання та експерименти з чоловіком. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання