Що потрібно знати, щоб досягти оргазму

5 лайфхаків як отримувати оргазм 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

За статистикою ⅔ жінок не завжди можуть досягти оргазму під час сексу. 

Якщо для чоловіків це доволі зрозумілий швидкий процес із гарантованим результатом, для жінок — все набагато складніше і цікавіше. Durex підготував лайфхаки, як отримати задоволення та досягти оргазму. 

Вивчайте себе 

Жінки знають практично все про оргазми, але не завжди з власного досвіду. На це є багато причин: сором'язливість, скутість, стереотипи та купа комплексів. Але кожен оргазм починається з любові до себе та прийняття своїх уподобань. Вивчайте себе, досліджуйте власне тіло і не забувайте про пестощі :) 

Відкритість у стосунках 

Не треба імітувати насолоду, щоб підняти самооцінку партнера. Маленька брехня завжди перетворюється на велику. Уявіть реакцію вашого партнера, коли він дізнається, що ви завжди обманювали його!  

Говоріть з партнером про власні бажання. Відкривайтесь поступово, як би це складно не було. Будьте розкутими та працюйте над стосунками. 

Зустріли нового партнера? Не хвилюйтесь, якщо спочатку не все ідеально. Пам’ятайте: потрібен час, щоб звикнути одне до одного. Нерви і сором’язливість ще ніколи не призводили до оргазму. 

Пози 

Секс — це складний процес, який не завжди піддається логіці. Але є лайфхаки, що зможуть наблизити до бажаної кульмінації. Якщо ви хочете контролювати ситуацію, швидкість і рухи під час сексу, спробуйте пози класичної чи перевернутої наїзниці. Догі-стайл, поза ложок та варіації на тему місіонера допоможуть у пошуках бажаної точки G. А ще в них зручно стимулювати клітор!  

Експерименти  

Прелюдія грає велику роль, особливо для жінок. Для початку спробуйте оральний секс — це підсилить чуттєвість перед статевим актом. Секс-іграшки також будуть корисними під час прелюдії. Вібратори, ділдо, бдсм-петлі — варіантів багато, все залежить від вашої фантазії. Особливо зверніть увагу на іграшки, що приносять задоволення обом партнерам. Не соромтесь цього. Сексуальна розкутість та жага до експериментів шалено заводять! 

Фантазії  

Фантазувати під час сексу — добре. Це не соромно і зовсім не огидно. Особливо, якщо ви розкажете партнеру про свої думки під час прелюдії. Брудні розмови завжди збуджують! Хто знає, можливо це перетвориться на майбутній сценарій для вашого секс-вікенду. 

Думайте про хороше і отримуйте задоволення разом із коханою людиною та Durex!  

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання