Що таке вірт і як займатися віртуальним сексом

Про те, що таке вірт та як безпечно його практикувати 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Віртуальний секс є порівняно новою, але дедалі популярнішою формою сексуального самовираження. Родзинка полягає в тому, що така комунікація може бути як із незнайомою людиною, так і з коханою в період тривалої розлуки. Варіацій — безліч. Усе, на що здатна ваша фантазія, можна втілити в життя онлайн та дістати дивовижне задоволення.  

Що таке вірт? 

Віртуальний секс, також відомий як кіберсекс або онлайн-секс, — це форма сексуальної взаємодії, яка відбувається між двома або більше особами через інтернет. Така активність охоплює широкий спектр дій, зокрема текстові чати, відеодзвінки, симуляції віртуальної реальності й навіть онлайн-ігри сексуального характеру.  

Основна мета віртуального сексу — розділити еротичний досвід із партнером, незалежно від його фізичного місцеперебування. 

Чому такий різновид сексуальної активності приваблює людей?  

Це легко пояснити такими перевагами вірту: 

 • Легкий доступ. Інтернет спрощує спілкування, відтепер і в інтимному плані. Це нові можливості для людей досліджувати свою сексуальність і вступати в інтимні стосунки без географічних обмежень. Достатньо лише бажання та доступу до мережі.  
   
 • Анонімність. Віртуальний секс дає людям змогу зберігати рівень приватності та анонімності, неможливий під час зустріч у реальному житті. Безпечний простір для експериментів і вираження своїх бажань без страху осуду — це саме те, що шукає безліч людей. 
   
 • Зручність. Чимало людей стикається з тим, що складно адаптувати особисте життя до напруженого графіка щоденних справ. Відтак з’являється зручна альтернатива традиційним сексуальним контактам. Учасники можуть задовольняти свої потреби та бажання вдома і в зручному для них темпі. 

Різновиди віртуального сексу 

Аби докладніше дізнатися про вірт та його нюанси, варто розмежувати основні різновиди. Деякі з них можуть стати для вас сюрпризом, але всі вони однозначно вартують спроби. 

Секстинг 

Суть цієї активності полягає в надсиланні відвертих сексуальних повідомлень, фотографій чи відео в месенджерах. Віддалено ділитися інтимним контентом і фантазіями може бути гостроцікавим досвідом для обох партнерів. Такий формат додає  перчинки та елемент несподіванки, адже спокусливе фото можна надіслати будь-коли :) 

Секс через телефон 

Один із класичних та добре відомих різновидів. Учасники описують свої фантазії, діляться еротичними історіями або ведуть відверті розмови, щоб створити чуттєву та сексуально напружену атмосферу. Під час таких діалогів важливо лишатися собою, говорити те, що насправді збуджує вас. Уникайте шаблонних та «кіношних» фраз — натомість сфокусуйтеся на своєму бажанні до партнера й тому, що ви могли б зробити, якби були разом.   

Кіберсекс 

Вірт через інтернет за допомогою чатів, відеодзвінків або онлайн-платформ — це найширше поле для експериментів. Можна практикувати розмови на сексуальну тематику, обмінюватися еротичним контентом або використовувати вебкамери для візуальної взаємодії. Або ж поєднувати все перераховане.  

Спільний перегляд порно 

Ідеально підходить для стосунків на відстані, аби зблизити партнерів та зняти сексуальну напругу, що накопичилася. Під час перегляду «фільмів для дорослих» можна ділитися своїми враженнями в голосовому форматі або ж використовувати камеру для візуальної взаємодії.  

Відеотрансляція  

Передбачає, що люди транслюють себе під час виконання сексуальних дій за допомогою вебкамери. Один або кілька глядачів можуть взаємодіяти з виконавцем через чат, що робить процес більш інтерактивним.  

Використання дистанційних секс-іграшок 

Секс-іграшки із можливістю керування через застосунок — це дієвий спосіб отримати владу над партнером навіть без фізичної присутності поряд. Посилене відчуття близькості та чуттєві розмови здатні подарувати потужні емоції обом учасникам процесу.  

Секс у віртуальній реальності (VR)  

Технологія віртуальної реальності створює захопливе середовище, що імітує реальний сексуальний досвід. Увесь процес відбувається за допомогою VR-гарнітури. Дістати задоволення можна як разом із віддаленими партнерами, так із вигаданими. 

Рольові онлайн-ігри 

Cтворення персонажів і сценаріїв для участі в еротичних рольових іграх дає повну свободу фантазії для охочих спробувати щось нове. Доступні різні канали комунікації, такі як текст, аудіо чи відео, щоб оживити своїх персонажів. Під час такої гри ви можете спробувати все, на що не вистачає сміливості в реальному житті. Це дає змогу краще дослідити свої вподобання та позбутися обмежень. 

Розпочати свій перший віртуальний секс можна з будь-якого різновиду, який видається цікавим для вас та вашого партнера. Щобільше, ви можете поєднувати! Висловіть усі найпотаємніші бажання людині, з якою бажаєте розділити досвід. Знайдіть спільні точки та діставайте задоволення разом, де б ви не були. 

Безпечний вірт: які є правила?  

Так само як і традиційний, віртуальний секс має свої правила безпеки, яких варто дотримуватися для підтримання анонімності. Адже задоволення — це чудово, особливо коли не несе за собою додаткових неприємностей. Отож, що потрібно знати? 

 1. Відверто комунікуйте з партнером.  
   
  Перед початком будь-якої взаємодії обговоріть усе, що вас турбує. Обидві сторони мають мати однакову позицію щодо своїх бажань, меж і способів отримання задоволення. Розкажіть партнеру, що вас збуджує, а що відштовхує, а потім вислухайте його. Так ви зможете скласти повне уявлення щодо того, як відбуватиметься процес.  
   
 2. Подбайте про приватність. 
   
  Щоб захистити свою особисту інформацію, не використовуйте своє справжнє ім'я і не розкривайте інформацію, що дає змогу ідентифікувати вашу особу, у своїх онлайн-профілях. Створіть окрему адресу електронної пошти, унікальне ім'я користувача та надійний пароль для платформ, які плануєте застосовувати для занять віртуальним сексом. Також обдумайте використання віртуальної приватної мережі (VPN), щоби приховати свою IP-адресу й місцеперебування. 
   
 3. Будьте обережні з відвертим контентом. 
   
  Обмін зображеннями або відео еротичного характеру — це рішучий крок. Переконайтеся, що ваш партнер заслуговує такої довіри. За потреби встановіть чіткі межі щодо обміну та зберігання такого контенту. Наприклад, розгляньте альтернативу класичному листуванню — самознищувальні повідомлення без можливості робити знімки екрана. У такий спосіб ви забезпечите конфіденційність ваших особливих світлин.  
   
 4. Виберіть безпечну платформу. 
   
  Дослідіть різні платформи, щоб визначити, яка з них найкраще відповідає вашим запитам. Окремо проаналізуйте заходи безпеки для захисту вашої особистої інформації. Чудово підійдуть платформи, які використовують наскрізне шифрування. Така опція гарантує, що ваші повідомлення та зображення будуть доступні тільки вам і вашому партнеру.  
   
 5. Прислухайтесь до власних бажань. 
   
  Якщо в якийсь момент ви відчули дискомфорт, довіртеся своїм відчуттям і припиніть контакт. Ніколи не займайтеся віртуальним сексом, якщо відчуваєте тиск або примус. Пам'ятайте, що ви маєте право сказати «ні» й самостійно розпоряджатися процесом.  

Віртуальний секс може бути справді яскравим і приємним способом дослідити свою сексуальність. Однак не ігноруйте аспекти безпеки: відповідальна поведінка убезпечує вас від поширення особистої інформації, призначеної лише для двох.  

Вірт та стосунки на відстані   

Складність стосунків на відстані зрозуміла тим, хто хоча б раз практикував такий формат взаємин. Підтримувати контакт стає важче з кожним днем, однак вихід є — достатньо увімкнути фантазію. Віртуальний секс не розв’яже всі проблеми, зате допоможе підтримати тісний зв'язок попри відстань.  

Маємо кілька порад для тих, хто прагне зробити близькість яскравою, навіть якщо вас розділяють кілометри.  

Плануйте час для приватних справ  

Так само як ви плануєте побачення, виділяйте час для віртуальних інтимних сеансів. Заздалегідь визначений час створює атмосферу очікування. Це гарантує, що обидва партнери будуть готові й налаштовані на потрібний лад. 

Створіть еротичну атмосферу 

Справа смаку, але ви можете підбирати світло, музику та аромати, аби підсилити чуттєвість віртуальної гри. За допомогою спеціальних LED-ламп та фонового освітлення ви можете приховати обличчя, затемнити або висвітлити інші ділянки свого тіла. Пограйтеся, щоби підібрати відповідне доповнення до вашого образу.  

Експериментуйте 

Спробуйте якомога більше різновидів віртуального сексу: секстинг, секс через телефон, використання секс-іграшок або відеотрансляції. Будьте ініціативними, щоб спробувати нові способи дістати задоволення разом і знайти те, що дарує найліпші емоції.  

Будьте грайливими та креативними  

Рольові ігри, фантазії та найнетиповіші сценарії — випробовуйте те, що збуджує вас обох. Кожна нова віртуальна сесія разом має приносити нові враження, тож цікаві ідеї та фішки стануть ідеальним доповненням. Виберіть свій лубрикант із лінійки Durex® та придбайте кілька секс-іграшок. Розкажіть про це вашому партнеру та застосуйте новинки на практиці.  

Залишайтеся на зв'язку 

Віртуальний секс — це лише один з аспектів стосунків на відстані. Підтримуйте зв'язок іншими способами: здійснюйте регулярні відеодзвінки, обмінюйтесь повсякденними враженнями та емоційно підтримуйте одне одного. Важливо досягнути повноцінної близькості в усіх її проявах. 

Вірт — це, безперечно, цікавий спосіб вираження і дослідження своїх бажань. Переваги такого формату сексуальної взаємодії надають безліч можливостей для людей, що перебувають на відстані або просто бажають анонімного досвіду без упередженого ставлення. Досліджуйте межі своєї сексуальності разом із Durex®. 

Більше про кохання