Як організувати найгарячіший секс-вікенд

Побудуйте плани на ваші гарячі вихідні

Стаття призначена для аудиторії 18+

Вікенд – найкращий час вдосталь насолодитись одне одним та внести різноманітність у стосунки. Особливо, коли у вас є пара гарячих ідей, які ви давно хотіли спробувати у ліжку … і не тільки.  

Перш за все, обговоріть із партнером ваші уподобання та потаємні бажання. Встановіть межі та придумайте стоп-слова. Ви маєте бути на одній хвилі. Відкритість справді заводить, спробуйте! Можливо саме це надихне вас на найгарячіший секс-вікенд. 

Не будуйте наполеонівські плани та не розписуйте все погодинно. Пристрасть не працює за графіком. Найкращий секс — це раптовий секс. Спробуйте зайнятись ним у душі, на кухні, зранку чи взагалі посеред дня. Не стримуйте себе та віддавайтесь пристрасті, коли дійсно хочеться. 

Нові місця 

Щоб секс не перетворився у обов’язок, забудьте про класичну схему локацій вдома «ліжко — стіл на кухні — ліжко». Вийдіть за межі зони комфорту та спробуйте нове невідоме місце. Повірте, адреналін додасть неповторних відчуттів!  

Пляж, парк чи навіть останній ряд у кінотеатрі — варіантів купа, все залежить від вашої фантазії та розкутості. Але навіть у екстремальній ситуації не забувайте про безпеку та візьміть із собою презервативи! 

Петінг 

Прелюдія — дуже важлива частина сексу, особливо для жінок. Здивуйте свого партнера новими ідеями та насолоджуйтесь кожним моментом! Наприклад, якщо ви полюбляєте оральний секс, спробуйте екзотичну їжу перед пестощами. Рекомендуємо чоловікам скуштувати ананас, а для жінок чудово підійде полуниця, ківі чи ванільне морозиво. Повірте, це додасть нових смакових вражень до сексуальних пригод! 

Еротичний масаж 

Щоб зробити еротичний масаж, не потрібно бути професіоналом. Достатньо любові до свого коханого. 

Подивіться відео на YouTube, придбайте ефірні олії з афродизіаками: з почулі, іланг-ілангом чи трояндою, — та експерементуйте. Гарний лайфхак для дівчат: використовуйте для масажу не тільки руки, але й груди, попу чи ноги. Партнер буде у захваті!  

Сексуальні іграшки 

Нові сексуальні іграшки чи ділдо — ще один цікавий сценарій для незабутньої ночі. Тим паче є стільки моделей на всі смаки: для жінок, для чоловіків, навіть для пари! Але не забудьте попередньо поговорити про вашу ініціативу з партнером. 

Фотографії  

Ніщо так не заводить, як сексуальні фотографії коханої у білизні! Особливо, якщо їх отримати у найнезручніший момент — на зустрічі з друзями чи з батьками. Чим спекотніша ситуація, тим більше пристрасті ви отримаєте після неї.  

Гарних гарячих вихідних та кохайтеся з Durex! 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання