Хто такі свінгери та чому обмін партнерами приносить задоволення

Докладніше про свінгерів та особливості їх спільноти 

Стаття призначена для аудиторії 18+  

Нові різновиди взаємин набирають обертів. Секс на одну ніч, вільні стосунки, поліаморність та полігамність — наразі різноманіття таке, що кожен знайде той стиль, у якому почувається комфортно. У рамках таких стосунків легко починати експерименти, серед яких варто виокремити і свінг.  

Бажаєте спробувати щось пікантне з одним партнером чи кількома? Тоді досвід обміну партнерами для вас.    

Свінгери — хто це?  

Свінгери — це люди, які за активною згодою беруть участь в обміні партнерами або в групових сексуальних контактах з іншими однодумцями. Для таких людей сексуальна взаємодія з іншими є методом отримання задоволення та покращення динаміки власних стосунків. Основою такої практики є згода та взаємна домовленість між усіма учасниками. Щоб обмінятися партнерами, свінгери відвідують спеціальні заходи, приєднуються до клубів або шукають охочих підтримати їхню ініціативу в інтернеті.  

Мотиви, що спонукають до свінгу, можуть бути різними. Деякі пари прагнуть різноманітності та новизни, тоді як інші бажають дослідити специфічні фантазії або порушити суспільні табу, пов'язані з моногамією.  

Перш ніж перейти до справи, свінгери детально обговорюють усі бажання, встановлюють правила, визначають межі одне одного та діляться фантазіями про те, як відбуватиметься процес. Інколи така підготовка триває місяцями, особливо якщо свінг практикується вперше. Партнери мають довіряти одне одному, відкинути почуття ревнощів та прийняти правила гри, що ґрунтуються на сексуальній свободі.   

Різновиди свінгу  

Хоча основна концепція передбачає добровільний обмін партнерами із сексуальною ціллю, способи участі в практиці можуть дещо відрізнятися.  

Розглянемо три найпоширеніші різновиди домовленостей свінгерів.   

 • М'який свінг — це сексуальні стосунки з іншими партнерами без пенетрації. Взаємодія може включати поцілунки, дотики та оральний секс. Гарний початок для новачків у сфері свінгу, що дає змогу учасникам дослідити кордони одне одного.   
 • Закритий свінг — повноцінний обмін партнерами, що обмежується двома парами. Сексуальні контакти новоспечених коханців відбуваються окремо одне від одного.  
 • Відкритий свінг — груповий секс двох або більше пар. Процес стається в одній кімнаті, що дає можливість для спостереження дій усіх учасників.  

Останній різновид створює найбільше поле для експериментів. Свінгери організовують свої зустрічі у форматі вечірок, метою яких є пошук партнерів та яскравий сексуальний досвід. Інтимні зустрічі свінгерів стали доволі поширеними, особливо серед молоді. Щобільше, виокремилися певні тематики таких секс-паті.   

 • Свінгер-паті. Декілька пар свінгерів влаштовують свою закриту зустріч із встановленими правилами, що є комфортними для всіх. Наприклад, учасники вибирають різновид свінгу, обговорюють дозволені практики та обмеження. Свінгер-паті найчастіше буває відкритого типу, коли всі партнери хочуть насолоджуватися чудовим оглядом.  
 • Вечірка з ключами. Особливість такої зустрічі полягає в тому, що чоловіки лишають ключі від авто чи будинку в загальній ємності, звідки жінки випадковим чином дістають їх. У результаті леді лишаються розважатися із тими джентльменами, чиї ключі вони вибрали. 
 • Райдужна вечірка — це груповий секс із цікавою ноткою: дівчата фарбують губи різними кольорами помад та почергово задовольняють хлопців технікою орального сексу. Залишки косметики на пенісах нагадують веселку, що і стало передумовою до назви такого заходу.  
 • Бунга-бунга — вечірка італійського походження, оточена плітками та скандалами. Її суть полягає в тому, що в центрі уваги перебуває один або кілька впливових лідерів, яких задовольняє група жінок або ж повії. Під час процесу вони виконують приватні еротичні танці та ритуали, а чоловіки можуть обмінюватися жінками.  

Практика свінгу може бути різною: від легких взаємодій до найрозкутіших секс-паті. Свінгери — це люди, що прагнуть дати волю своїм сексуальним бажанням та втілити найтаємніші фантазії в життя. Однак вони все ж дотримуються правил.  

Основні правила свінгерів 

Багато хто вважає свінгерів спонтанними та мінливими через стереотипи щодо обміну партнерами. Насправді це не зовсім так: чимало пар практикують обдуманий та відповідальний підхід, прозору комунікацію та встановлення правил. От про це, власне, і варто поговорити.  

Домовленість передусім 

Усі дії відбуваються за добровільною згодою учасників, без жодного тиску чи нав’язування. Розмовляти важливо до, під час і після зустрічі — це допомагає знизити рівень тривожності новачків та проговорити інтимні деталі. Для пар, що практикують цю діяльність уперше, це гарний спосіб досягти емоційного єднання. 

Повага до кордонів 

Кожна людина має свій рівень комфорту та речі, що виходять за нього. Тож упродовж усього процесу треба вміти слухати свого партнера. «Ні» означає «ні». Щобільше, можна встановити стоп-слово, яке позначатиме межу допустимих дій.  

Безпечний секс 

Свінг-контакти мають бути відповідальними, попри елемент витівки. Найперше, про що треба подбати, — це достатня кількість презервативів. Навіть якщо ви використовуєте інші методи контрацепції, використання презервативів необхідне для захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Презервативи Durex® представлені у великій колекції: класичні, тонкі та із крапками та ребрами для додаткової стимуляції.   

Приватні зв’язки 

Усе, що відбувається в спільноті свінгерів, повинно залишатися там. Звісно ж, параметри приватності обговорюються індивідуально. Втім, якщо пара свінгерів хоче лишити інтимну пригоду в секреті, варто зробити все, щоб вечір пройшов якомога далі від сторонніх очей.   

Без емоцій 

Загальноприйнятим для свінгерів є факт, що секс — це лише секс. Аби не завдати болю близькій людині, домовтеся про прояви романтики під час сексу зі свінг-партнером. Знову ж таки, люди можуть по-різному ставитися до цього складника взаємодії. Для деяких неприпустимі поцілунки та інші аспекти ніжності, а когось це збуджує ще сильніше.  

Правила встановлюєте ви — від цього й залежатиме ваш комфорт та задоволення. Будьте чесними у своїх бажаннях та поважайте своїх партнерів, аби досвід свінгу перевершив ваші очікування.  

Свінг: сигнали про зацікавлення  

Як не дивно, усі свінгери — це представники спільноти, що одного разу спробували вперше. Але як зрозуміти, що ця практика підходить вам? Є низка ознак, що допоможуть вам зрозуміти свою сексуальність краще. Будьте відвертими у своїх фантазіях та обов’язково поділіться ними з коханою людиною. 

 1. Фантазії про свінг збуджують вас. 
   
  Якщо думка про те, що ваш партнер займається сексом з іншою людиною, приємно вабить та інтригує вас, — це показник потенційної цікавості до свінгу. Та не варто приховувати це бажання — спробуйте розповісти про це коханій людині та описати свої відчуття. Можливо, це стане початком вашого експерименту.   

 2. Потяг до різноманіття та екстриму. 
   
  Пригоди та новизна чудово характеризують стиль життя та погляди свінгерів. Помічаєте цікавість до виявлення нових аспектів своєї сексуальності? Тоді ідея добровільного обміну партнерами може урізноманітнити ваш досвід. 

 3. Любите розмовляти про секс. 
   
  Інтимні теми змушують деяких людей соромитися, тоді як інші люблять до найменших подробиць викладати партнеру всі думки щодо поз, вподобань та відчуттів під час процесу. Для свінг-контактів уміння висловлювати свої бажання — це необхідність, тому це може бути додатковим «зеленим прапорцем».   

 4. Можете розділяти кохання та секс.  
   
  Фундаментальна річ для свінгерів. Обмін партнерами відбувається, щоб дістати сексуальне задоволення, а не закохатися. Урешті-решт, після сеансу ви повернетеся до свого основного партнера. Розуміння того, що сексуальні пошуки не зменшують емоційної прихильності до близької людини, винятково важливе.   

 5. Незвичайний еротичний контент. 
   
  Насолоджуєтесь спостереженням групового сексу, обміном партнерами чи вуаєризмом? Регулярний вибір таких матеріалів свідчить про те, що ви самі можете опинитися на місці акторів. Ініціюйте спільний перегляд із близькою людиною — це корисно для пізнання одне одного, а ще це може перерости в спільну практику.  

 6. Повна довіра.  
   
  Свінг може як зміцнити стосунки, так і зруйнувати їх. Усе залежить від того, наскільки близькі ви з партнером. Якщо рівень довіри високий, ви відчуватимете підтримання, безпеку та розуміння. Це мінімізує будь-які потенційні тривоги та невпевненість під час підготовки до свінгу. 

Чому свінг — це приємно? 

Моногамні сексуальні стосунки вже стали традиційним способом задоволення своїх потреб. Усе чудово, якщо вам вдається підтримувати рівень пристрасті, коли в спальні тільки двоє. Однак деякі пари бажають більшого.  

Чим це пояснюється? Насамперед дослідженням своєї сексуальної ідентичності. Кожна людина має те, що особливо збуджує її.    

Взаємодія з різними партнерами дає парам можливість спробувати нову динаміку та техніки, поглянути на близьку людину в новому середовищі. Це лякає та збуджує одночасно, однак за достатнього рівня комунікації та належної підготовки всі нюанси можна легко вирішити. Спільне переживання від нових зустрічей зближує пару й наново запалює ту іскру, яка виникла із самого початку.   

Зрештою, свінгери — це люди, які вибирають відкриті сексуальні стосунки з іншими за згодою, водночас зберігають довіру та спілкування в межах своїх первинних стосунків. Ця спільнота дає змогу реалізовувати свої бажання та досліджувати своє сексуальне «я» без осуду. 

Більше про кохання