Iграшки для дорослих

На що звернути увагу при виборі іграшок для сексу 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Інтимні іграшки можуть чудово доповнювати ваше статеве життя. Але, на жаль, далеко не все, що пропонують спеціалізовані магазини, безпечне для здоров’я. Вибираючи такі товари, слід звернути увагу на деякі моменти.  

  1. Матеріал  

Іграшки можуть виготовляти з різноманітних матеріалів, зокрема з дерева, загартованого скла, плексигласу і латексу. Проте деякі види пластику можуть містити фталати (їх додають у процесі виробництва, щоб збільшити еластичність виробів). Хоча дослідження на цю тему лише починаються, фталати вже зараз пов’язують із розладами репродуктивної функції та виникненням деяких видів раку. Краще перестрахуватися і вибрати іграшку, що їх не містить. Силікон — чудовий матеріал, який розігрівається до температури тіла й не шкодить організмові. Якщо у вас уже є улюблена іграшка, яка може містити фталати, надягайте на неї презерватив, щоб захистити себе від будь-яких токсичних елементів.  

  1. Форма 

Хоч іграшки бувають різних форм, від фалічних до досить чудернацьких, переконайтеся, що ви все-таки використовуєте їх за призначенням. Перевірте їхнє пакування на наявність попереджень (наприклад: «Тільки для зовнішнього використання») і дотримуйтеся рекомендацій. Якщо ви експериментуєте з анальними пестощами, застосовуйте лише призначені для цього вироби. Переконайтеся, що іграшки мають шнур або розширену основу для легкого їх витягання. Іграшки прямолінійної форми можуть застрягти, що стане причиною візиту до лікаря, а ви цілком можете обійтися без цього. 

  1. Розмір 

Вібратори конічної форми призначені для зовнішнього використання, тому не вводьте їх усередину, адже можуть виникнути складнощі з їх витяганням. Якщо ви збираєтеся ввести вібратор або фалоімітатор, переконайтеся, що ви досить міцно його тримаєте і не відпустите в процесі. І навпаки, якщо іграшка на вигляд занадто велика, не варто ризикувати. Це може призвести до синців, подразнення і дискомфорту. Більший розмір не завжди означає кращий ефект. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання