Ще нижче!

Як робити кунілінгус. Секрети оргазму від оральних пестощів 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Кунілінгус може бути частиною прелюдії перед пенетрацією або ж окремим повноцінним статевим актом. Готуєтеся до першого кунілінгусу дівчині? Не переживайте, немає якоїсь правильної техніки. І краще не брати за приклад порноролики, де всі відчуття занадто гіперболізовані. Спілкуйтеся з партнером/партнеркою, щоб дізнатися більше про його/її вподобання або табу. 

Що таке кунілінгус 

Кунілінгус — це стимуляція статевих органів жінки губами і язиком. Багато дівчат досягають оргазму саме від оральних ласк. Зазвичай більше уваги під час кунілінгусу приділяється клітору, адже це найчутливіша частина вульви. І хоч зовні він зовсім маленьких розмірів, але має тисячі нервових закінчень, які приносять величезне задоволення. 

У ритмі насолоди 

Приступайте повільно. Перш ніж перейти до оральних пестощів, почніть із поцілунків, пестощів грудей та інших частин тіла. За реакцією жінки буде відчутно, чи готова вона до подальших дій. 

Щоб зрозуміти, який ритм подобається жінці, експериментуйте зі швидкістю і тиском. За її рухами, диханням, стисненням стегон ви відчуєте, що точно знайшли потрібний ритм. Якщо партнерка не проти — можете оголити голівку клітора, відвернувши язиком капюшон — складочку шкіри, якою прикритий клітор. Під нею — найчутливіша ерогенна зона. Не всім подобається пряма стимуляція клітора. У такому разі спробуйте інші техніки стимулювання задоволення язиком: вгору і вниз, круговими рухами за годинниковою або проти годинникової стрілки. 

Пенетрація язиком у вагіну може принести багато задоволення, адже її стінки мають безліч нервових закінчень. Можете змінювати зони стимуляції: від клітора до вагіни — і назад. 

Або скористайтеся вібратором. Тут уже можна спробувати різну швидкість, навіть сама дівчина може взяти участь і направляти вібратор із таким ритмом, як їй самій подобається. Обов'язково використовуйте лубрикант, щоб знизити ризик травмування. 

У яких позах зручно робити кунілінгус 

 1. Лежачи на спині 

Ваша партнерка лежить на спині, а ви лежите перед нею на опорній конструкції. Деякі люди полюбляють обхоплювати ногами голову партнера, щоб забезпечити більший доступ до зони геніталій. Наприклад, вам може бути легше отримати доступ до клітора із цієї пози для орального сексу. 

Як альтернатива цій позі ваша партнерка може лягти на краю ліжка, дивана або іншої опори. Ви стаєте перед нею, стоячи або на колінах. Жінці може бути зручніше покласти ноги вам на плечі або просто звісити їх. 

 1. Рачки  

У цій позі для орального сексу ваша партнерка балансує на руках і колінах. Положення дає змогу дівчині регулювати тиск, який чиниться ротом, губами і язиком партнера. 

 1. Сидячи на обличчі 

Ви лежите на спині, а ваш партнер схиляється над вашим обличчям. Деякі люди вважають за краще класти руки на спинку ліжка, на груди партнера або іншу опору поблизу.  

 1. Одночасна стимуляція або поза 69 

Одна людина лягає на спину, а друга — на неї зверху, геніталіями до обличчя. Обидва партнери одночасно стимулюють статеві органи за допомогою губ і язика. 

Можете спробувати цю позу, лежачи на боці. Головне, щоб поза для орального сексу давала змогу вам обом торкатися губами зони геніталій одне одного одночасно. 

Оргазм від оральних ласк 

Оргазм — це кульмінація, пік сексуального збудження, який людина може відчувати під час статевого акту. Це можна описати як скорочення м’язів або зняття напруги, що супроводжується прискореним диханням і серцебиттям. Однак оргазм не є обов'язковою і єдиною умовою успішного сексуального досвіду. 

Тіла бувають різними. Задоволення буває різне. Оргазми бувають різними. І шлях, необхідний для досягнення цього, пов'язаний з експериментуванням, спілкуванням і повторними спробами. Дозвольте собі зануритися в процес і отримати таке ж задоволення або навіть більше, ніж у фіналі.  

Спілкування не тільки дає змогу запитувати постійну згоду (обов'язкову за законом!), а і сказати партнеру, чого ви хочете. Це найкращий спосіб отримати максимальне задоволення. Мозок є власним центром задоволення під час сексу. Фізична близькість з іншою людиною збільшує рівень окситоцину в мозку, завдяки чому ви почуваєтеся щасливими. 

Оскільки фізичне задоволення зростає під час фази оргазму від сексу, зростає і психологічне задоволення, а більше психологічне задоволення збільшує фізичне задоволення. 

Як поліпшити сексуальний досвід?  

 • Навчіться слухати своє тіло й мозок. 
 • Вибирайте сексуальних партнерів, які допоможуть вам почуватися щасливими й задоволеними. 
 • Обирайте сексуальні пози, які принесуть вам найбільше задоволення. Знайдіть час, щоб досліджувати своє тіло самостійно й дізнатися, які відчуття вам найбільше подобаються. Мастурбація — це безпечний, здоровий і нормальний спосіб дізнатися більше про свої сексуальні вподобання. 
 • Спробуйте те, що подобається вашому партнерові, і попросіть його спробувати те, що подобається вам. Секс приносить більше приємностей, коли обидві сторони отримують задоволення від цього досвіду. 

Оральний секс — повноцінний статевий акт 

Міф про те, що оральний секс — це не секс, — це гетеронормативність нашої культури. Тобто світогляд, за якого гетеросексуальність розуміється як єдина соціальна норма сексуальної поведінки людини. Це дискримінує інші форми сексу, які не передбачають проникнення пеніса в піхву або анус, що може бути неможливим для людей інших видів стосунків. 

Цей стереотип також може створити помилкове відчуття безпеки. Оральний секс не може призвести до вагітності. Однак є інші потенційні ризики, як-от захворювання, що передаються статевим шляхом (далі — ЗПСШ). Це герпес, гонорея, вірус папіломи людини, сифіліс, вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдром набутого імунодефіциту (СНІД).  

На щастя, регулярне тестування і використання бар'єрних засобів можуть знизити ризик ЗПСШ, що дає вам змогу насолоджуватися оральним сексом без стресу. Навіть якщо у вас є постійний статевий партнер, варто час від часу проходити тестування на ЗПСШ, хоча б раз на рік. Якщо сексуальних партнерів кілька, відвідувати лікаря рекомендується частіше.  

Правила безпечного орального сексу  

Слідкуйте за гігієною тіла 

Перед інтимом бажано прийняти душ або ванну. Це допоможе уникнути неприємних відчуттів під час оральної стимуляції статевих органів. Що стосується догляду за порожниною рота, перед оральними ласками краще не чистити зуби й не використовувати зубну нитку. Оскільки це може спричинити кровотечі з ясен, що підвищує ризик зараження ЗПСШ. Для свіжості подиху можна використовувати ополіскувачі для порожнини рота або воду з м'ятою, однак за відсутності алергічної реакції у вас і партнера. 

Використовуйте бар'єрні засоби захисту під час орального сексу  

Щоб максимально знизити ризик передачі ЗПСШ під час кунілінгусу, використовуйте латексні серветки. Латексні серветки — такі спеціальні гігієнічні прокладки, як смужки з тонкого латексу. Їх використовують для бар'єрного захисту від хвороб, що передаються статевим шляхом, під час оральних пестощів піхви або ануса. Латексна серветка зменшує ризик потрапляння мікрофлори слизової піхви або прямої кишки в порожнину рота, і навпаки. 

Як правильно користуватися латексною серветкою? Під час орального сексу латексну серветку необхідно притулити до геніталій або ануса і притримувати так, щоб вона завжди була навпроти рота. Слина — не лубрикант. Навпаки, слина практично сушить тканини статевих органів. З боку, що контактує зі шкірою або слизовою статевих органів партнерки, необхідно нанести гель-змазку на водній або силіконовій основі. 

Важливо пам'ятати, що ароматизатори, смакові добавки або анестетики в лубрикантах можуть спричиняти алергічні реакції в разі індивідуальної непереносимості цих речовин. 

Перевіряйте захворювання, що передаються статевим шляхом, згідно з рекомендаціями лікаря  

Не займайтеся оральним сексом, якщо в зоні геніталій партнера є виразки, кондиломи чи папіломи, інші нехарактерні утворення. Це нормально попросити свого статевого партнера також регулярно перевірятися. Інфіковані люди можуть не знати, що заражені. Більшість венеричних захворювань тривалий час розвиваються безсимптомно. 

Оральний секс безпечніший за вагінальний чи анальний?  

Важко порівняти ризики зараження конкретними ЗПСШ через певні види сексуальної активності. Оскільки велика частина людей, які займаються оральним сексом, також займаються вагінальним або анальним сексом. 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Джерела 

 1. National Center for Biotechnology Information: «Oral sex and oral health: An enigma in itself.»
 2. Centers for Disease Control and Prevention. STD risk and oral sex — CDC fact sheet.
 3. Kringelbach M, et al. (2010). The neuroscience of happiness and pleasure. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3008658/

Більше про кохання