Все про клітор

Дивовижна частина жіночого тілаклітор 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

 

Сексолог Алікс Фоксi відповідає на найбільш актуальні питання про цю «магічну кнопку» ... 
 
Клітор - насправді захоплююча частина жіночої анатомії, що має чудовий потенціал для створення своїй власниці неймовірних відчуттів!  

Проте протягом багатьох років суспільство зосереджувалось на чоловічому задоволенні, що було нечесно і несправедливо, і клітор випадав з поля зору науковців. Тільки нещодавно почали проводити поглиблені медичні дослідження його структури та властивостей - і вони виявили деякі дивні та захоплюючі речі щодо його будови, роботи та особливостей кліторального оргазму.  

Крім того, у міру того, як жінки домагалися більш справедливого ставлення до своїх потеб, усвідомлюючи важливість сексуальної рівності, вони з більшою відкритістю говорили по свою мастурбацію і про те, як стимуляція клітора доводить їх до вершини задоволення. Сьогодні ми як ніколи багато знаємо про різні техніки, які можуть викликати кліторальний оргазм. Бум! 

Бажаєте дізнатися більше? Тоді обов’язково прочитайте цю статтю для вивчення матеріалів з «клітератури»... 

Що таке клітор? де він розташований? і що він робить? 

 • Для початку, клітор не такий і маленький, як ви собі уявляли.  

Частина клітора, яку ви можете побачити, захована у верхній частині губи (зовнішня і внутрішня складки шкіри, що складають вульву - зовнішні статеві органи жінки). 

Вона виглядає як невелика «кнопки» або «вузлик» плоті - офіційно її називають «головкою», що має різний розмір, але зазвичай як невелика горошина. Її верхня частина закривається м’яким захисним клапаном зі шкіри, так званим капюшоном, який можна обережно витягнути, щоб повністю відкрити клітор. Деякі жіночі клітори від природи виглядають з-під капюшона; у інших він повністю прикритий. 

Проте, ми тепер знаємо, що крім цієї видимої деталі є набагато більша частина клітора, що проникає всередину тіла жінки. Дві тонкі «ніжки» еректильної тканини – clitoral crura – відходять з кожної сторони головки, як і дві товщих колонки - кліторні цибулини – що вростають у плоть довкола вагіни. При збудженні ці цибулини заповнюються кров'ю, у результаті чого вульва виглядає «пухкою» або «набряклою», і чутливість цієї зони підвищується. Головка клітора також може твердіти та підніматися, робитися твердою та ерегованою, практично як і мініатюрний пеніс, про що ми поговоримо пізніше...

Анатомія клітора
 • Він також росте з часом 

Клітор збільшується протягом життя жінки. Цей процес запускають гормони, що виділяються під час пубертатного періоду, і до завершення юнацького віку клітор стає більшим приблизно в 1,8 рази, ніж при народженні. До 30-річного віку він збільшується у чотири рази; після менопаузи у сім разів. У реальності ці зміни не є такими значними, як на словах, тому що зовнішня частина клітора дуже маленька. 

 • Це жіночий відповідник чоловічого пеніса. 

Клітори і пеніси починають життя однаково – як мініатюрний відросток на людському ембріоні, що називається генітальним горбком. 

Якщо ембріон несе Y-хромосому і є чоловічим, тоді це утворення переростає у пеніс. Якщо ембріон є носієм двох Х хромосом, тоді відтросток перетворюється на клітор. 

Оскільки обидва набори статевих органів починаються однаково, вони мають деяку схожість: голівка клітора подібна до голівки члена; і капюшон трохи нагадує крайню плоть. Це допомагає пояснити, чому клітор також переходить в ерекцію. 

 • Його основна мета – приносити задоволення 

Чоловіки використовують свої пеніси для сечовипускання, а також для еякуляції, а клітор має одну основну причину для існування: приносити жінці задоволення!  

Вчені все ще обговорюють, чи може він відігравати додаткову роль у репродукції або здоров’ї, але лікарі одностайні у тому, що основна робота клітора - просто дарувати приємні моменти жінці. 

То як же мені видобути ці чудесні відчуття? як маструбувати? 

Немає однакових кліторів (як і жінок та оргазмів), тому тип дотиків, який змушує одну жінку стогнати від захвату «Ох, так!» у іншої викликає гримасу «Ой, ні!». Те, від чого у однієї зносить дах, іншу може залишити абсолютно байдужою. 

Проте, багато жінок говорять, що для них працюють такі три техніки стимуляції клітору. Тому спробуйте самі або попросіть вашого партнера проробити це з вами. Дайте усім шанс і подивіться, яка з них переверне ваш світ. 

 • Тік-так, тік-так, час спробувати «кліторальний годинник» 
  Уявіть годинник на своєму кліторі, із цифрою 12 вгорі, у напрямку до вашого пупка. Багато жінок відчувають, що особливо чутливе місце – між уявними цифрами 11 і 1. Дехто навіть знаходить там маленький виступ або «кишеньку» у місці, де клітор з’єднується з капюшоном. 

  Ритмічне постукування у напрямку від основи клітора до цієї «точки сили» може подарувати чудесні відчуття, особливо, якщо користуватися самими кінчиками пальців, і починати дуже легко - уявіть, що ваша шкіра покрита тонким шаром пудри, яку ви не хочете розтирати. Продовжуйте делікатно або збільшуйте тиск, якщо є бажання. Дуже швидко ви можете втратити відлік часу ... 
   
 • V-техніка 
  Складіть два пальці літерою V, рухайте ними вгору і вниз по обидва боки від вашого клітора. Внаслідок цього капюшон також буде рухатися вперед і назад, викликаючи фантастичні відчуття. 
   
  Для більш яскравих вражень нанесіть краплю інтимного гелюю, такого як Durex® Play Feel, або додайте трошки гелю Durex® Play Tingling збагативши палітру відчуттів холодом, теплом та поколюваннями, які допоможуть посилити еротичне задоволення. 
   
 • І раз, і пауза, і два, і пауза, і три, і пауза 
  Хвилеподібна техніка: доведіть себе майже до точки оргазму, потім зупиніться і починайте знову, знову і знову, доки ви вже не зможете стримати вибух. Затримка кульмінації дає достатньо часу, щоб тканини клітора повністю наповнилися кров’ю, а також посилює приємні очікування – так що коли ви досягнете розрядки, ваш оргазм буде прекрасним, запаморочливим, незабутнім. 

Насолоджуйтесь серфінгом на хвилях життя! 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями.

Більше про кохання