Ручна робота

Пестощі руками 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Про пестощі руками партнери часто забувають, віддаючи перевагу оральному чи класичному статевому акту. Даремно! Вони дарують не менше задоволення. Шукаєте безпечний спосіб контакту в перші дні стосунків? 

Хочете задовольнити партнера, коли втомилися й не готові ні на що більше? Або ж вам потрібна нова форма прелюдії? Тоді спробуйте пестити руками. 

Обов’язково використовуйте для цього гелі-змазки. Вони знижують тертя, допомагаючи руці легко ковзати, і відкривають можливості для нових технік чи експериментів. 

Для посилення відчуттів беріть гелі-змазки з ефектом поколювання. Нанесіть гель на руки, аби трохи його розігріти, і повільно проведіть рукою від основи до головки члена. Спостерігайте за мовою тіла партнера — якщо він вигинається назустріч вашим рухам, ви на правильному шляху. Спробуйте знайти вуздечку (смужку від головки до стовбура) і ковзайте по ній великим пальцем — кожен рух подарує партнерові приголомшливі відчуття. 

Використовуйте обидві руки. Нехай вільна рука в цей час досліджує ерогенні зони партнера. Деяким чоловікам подобається, коли пестять їхні яєчка: спробуйте ніжно гладити, стискати або злегка відтягувати їх, далі стимулюючи член. Якщо вашому партнерові подобається стимуляція простати, то зробіть усе одночасно. 

Також можна використовувати обидві руки для пестощів пеніса. Сплетіть пальці, попередньо нанісши гель-змазку, і потім ковзайте по пенісу, легко стискаючи й розтискаючи долоні. Або зробіть так: однією рукою пестьте член від основи, а другою ніжно обхопіть головку й робіть колові рухи. Такий спосіб експерт Лу Паж називає «вичавлюємо апельсин». А якщо розміри статевого органа дозволяють, візьміться за нього обома руками, і стимуляція буде інтенсивнішою. 

Найкращий спосіб зрозуміти, що подобається вашому партнерові — запитати в нього. Попросіть його помастурбувати перед вами. Покладіть свою руку на його руку, щоби зрозуміти важливі моменти: силу стискання, швидкість рухів і розташування пальців. Будьте певні: у нього набагато більше практики в цьому питанні, і він точно знає, як зробити собі приємно. Повторюйте за його рухами, і ви не помилитеся.  

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання