Вивчаючи себе...

Пізнати себе.

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Хочете дізнатися таємницю, як отримати найкраще від сексу, для кожної жінки? 

Це з нати і приймати власне тіло. Дізнатися, доторки до яких частин вам особливо приємні, які види дотиків працюють найкраще. Стати дипломованим Д.В.Т. – другом власного тіла. 

Не існує двох однакових жінок. Мастурбація та самодослідження дуже важливі умови для пошуку унікального способу, який вас особисто запалює, ви повинні знати, що вас вмикає і що вимикає. Як тільки ви зрозумієте, як зробити собі приємно своїми руками, вам буде легше отримати чудовий, вражаючий сексуальний досвід з партнером. 

І все ж, незважаючи на те, наскільки важливим є самозадоволення, більшості з нас ніколи не розповідали, як досліджувати себе. І навіть, якщо ви регулярно маструбуєте або маєте чудовий секс, все одно радимо спробувати нові способи самозадоволення, особливо враховуючи, що наше тіло змінюються з часом. Ось кілька порад, як розпочати власну особисту подорож до прихованого блаженства... 

Дивіться у дзеркало 

Роздивіться свої статеві органи за допомогою ручного дзеркала або сядьте перед великим дзеркалом, щоб у вас були вільні руки для вивчення себе. Дивіться схему, щоб зрозуміти, що саме ви бачите. 

Багато жінок ніколи не бачили геніталії інших жінок. Порнографічні зображення часто оброблені в цифровому форматі, вони виглядають абсолютно акуратно і симетрично, і не представляють повне розмаїття того, як можуть виглядати жінки, тому вам складно зрозуміти, що ж є «нормою». Правда у тому, що всі види піхов нормальні! І кожна з них має силу і потенціал для чудових відчуттів. Чим більше вам подобається те, що у вас є, тим більше вірогідність приємного сексу. 

Торкніться себе 

Пальцями доторкніться до різних частин себе всередині та зовні. У багатьох жінок погладжування, потирання або інша стимуляція клітора по діагоналі викликає дивовижні відчуття, але неправильних рухів не буває - спробуйте різні комбінації, щоб побачити, що працює для вас, тому що для кожної штуки свої трюки! 

Постукуйте по клітору, або робіть кругові рухи кінчиком пальця, чергуючи із більш інтенсивними щипками чи натисканнями для захоплюючого занурення. Спробуйте злегка постукати по вульві кінчиками пальців, потім накрийте всю зону рукою та натисніть, щоб посилити притік крові та чутливість. Чергуйте легкі та сильні дотики. Грайтесь! Все, що здається приємним, є правильним. 

Коли ви знайдете комбінацію рухів та місць, що дають чудесні відчуття, продовжуйте. Багато жінок потребує повторюваної, послідовної стимуляції для оргазму, тому, коли ви знайдете тип дотиків, який вас запалює, подивіться, що буде, якщо ви продовжуватимете. 

Дайте собі час  

Дослідження показують, що, хоча жінки зазвичай досягають кульмінації швидше наодинці, ніж із партнером, може знадобитися близько 20 хвилин, щоб досягти оргазму, а досить часто і набагато довшеi. Багато жінок думають, що вони не можуть кінчити, просто тому що вони не дали собі гідний шанс. 

Не робіть «великий о» великою метою 

Не зводьте весь сеанс самозадоволення тільки до отримання оргазму. Просто насолоджуйтеся процесом відкриття, повторюйте те, що вас радує. Ви не на екзамені, не здаєте тест, тому, якщо ви не досягнете кульмінації, нічого страшного. 

До того ж, хвилювання, чи зможете ви досягти кульмінації, може відігнати оргазм! 

Подивіться, чи стискання викликає задоволення 

Стискання м'язів під час мастурбації може несподівано для вас посилити відчуття. Підгинайте, потім розслабте пальці на ногах, стисніть сідниці, напружте і витягніть ваші ноги. Спробуйте затримати момент напруження, або напружуватися і розслаблюватися у певному темпі. 

Так, м'язи тазового дна можуть сильно впливати на сексуальну насолоду. Саме їх ви стискаєте під час сечовипускання, щоб зупинити потік сечі. Спробуйте так само напружитися, коли ви пестите себе; ви повинні відчувати напругу, підйом всередині вашої піхви. 

Змінюйте положення тіла, а не лише місце, де ви торкаєтесь себе ... 

Багато жінок автоматично лягають на спину, задовольняючи себе, але так само, як різні пози можуть змінити відчуття під час статевого акту, зміна позиції також змінює ефект від мастурбації. 

Спробуйте стати на коліна, ніби ви осідлали партнера, або станьте на чотирьох. Перехиліться через меблі. Широко розкиньте ноги або стисніть їх. 

... і не просто торкайтеся між ногами 

 Як ви почуваєтеся, коли тягнете себе за соски або за волосся? А спробуйте пройтися пальцями по внутрішній поверхні стегон або промежині – маленькою складкою шкіри між вашою піхвою та анусом? Погладити шию або коліна? 

Покладіть долоню на низ живота і протягніть вгору, водночас торкаючись клітора другою рукою; деякі жінки від цього буквально розлітаються, оскільки це створює додаткову напругу та тиск в області піхви. 

Візьміть інтимний або стимулюючий гель 

Інтимний гель-змазка робить кожний дотик надзвичайно ніжним і шовковистим. Це простий у використанні продукт, що може суттєво вплинути на процес. Радимо почати з м’якого гелю на водній основі, такого як Durex® Play Feel. 

Чи може зміна дихання сприяти оргазму? 

Деякі жінки виявили, що зміна темпу і глибини дихання, коли вони наближаються до кульмінації, може підвести їх до оргазму. Зверніть увагу, що відбувається, якщо ви дихаєте дуже глибоко і торкаєтесь себе, або коли ви затримуєте дихання на якусь мить. 

Подивіться, чи розважать вас іграшки 

Вібратори не тільки забезпечують блаженне коливання; більші іграшки можуть допомогти вам торкнутися себе всередині, там, куди не дістають пальці. 

Те, що відбувається «на горищі», впливає на «нижні поверхи» ... 

Ваш мозок є одним із найважливіших органів, задіяних у вашому сексуальному задоволенні. Те, що відбувається у вашій голові, впливає на те, що відбувається у вашому ліжку. Чим більш розслабленою, впевненою і збудженою ви будете, тим краще ви почуватимете себе у фізичному плані. 

Гаряча фантазія може розігріти вас у реальності, тому дайте волю не лише вашим рукам, але і вашій уяві... Читайте еротичні оповідання, слухайте музику або аудіо-книги з X-рейтингом, це допоможе вам налаштуватися на правильний настрій і запалить вашу уяву. 

З другого боку, відволікаючі фактори і втручання, які порушують магію оргазму, негайно вибивають вас із «оооо зони»! Отже, вимкніть телефон. Приділіть собі повну увагу. 

 

Ця стаття призначена тільки для загальної інформації і не може слугувати заміною консультації фахівця. З усіх питань, пов'язаних зі здоров'ям, завжди консультуйтеся з фахівцями. 

Більше про кохання