Як правильно вибрати розмір презерватива?

Правильно підібраний розмір презерватива має значення 

Стаття призначена для аудиторії 18+ 

Серед різних методів контрацепції презервативи вважаються найбільш поширеним та доступним варіантом захисту від небажаної вагітності, а також від захворювань, що передаються статевим шляхом (далі — ЗПСШ). 

Презерватив — річ індивідуальна. Це не лише про задоволення, але і про комфорт та безпеку під час сексу. Розміри контрацептивів бувають різної довжини та ширини, а щоб під час їх покупки у вас не виникло сумнівів, розповідаємо, на що варто звернути увагу.  

Чому важливо вибирати правильний розмір? 

Вибрати презерватив — не просто взяти його з полиці. Тут важливо визначити правильний розмір, щоби подбати про максимальний захист і задоволення під час сексу. 

 1. Безпека — це важливо. Неправильно підібраний презерватив може порушити захист шляхом:
  • Зісковзування. Завеликий презерватив може легко зіслизнути під час статевого акту. Це наражає обох партнерів на ризик небажаної вагітності та інфекцій. 
  • Пошкодження. Занадто тугий презерватив може спричинити тертя і навантаження на матеріал, що збільшує ймовірність його розриву. 
 2. Комфорт. Використання презерватива, який не підходить за розміром, може спричинити незручності або навіть біль під час статевого акту.  Тісний презерватив може обмежувати кровотік, що призводить до втрати чутливості й до труднощів із підтриманням ерекції.  І навпаки, завеликий презерватив може збиватися в складки і створювати дискомфорт для обох партнерів. 
 3. Задоволення. Окрім безпеки та комфорту, презерватив правильного розміру забезпечує оптимальні відчуття від рухів, що посилює задоволення для обох партнерів під час інтиму.  

Якість сексу залежить від того, наскільки відповідально ви та ваш партнер дослідите розміри презервативів. Усі люди різні, тож для отримання максимуму задоволення варто говорити про відчуття під час близькості. Це допоможе знайти комфортний для обох контрацептив.  

Як виміряти пеніс? 

Перше, що потрібно зробити для вибору презерватива, — виміряти розмір статевого члена. Це легко здійснити за допомогою сантиметрової стрічки, оскільки вона може підлаштуватися під форму члена. Під час вимірювання пеніс має бути в ерегованому стані. 

Довжина  

Розмістіть вимірювальну стрічку біля основи пеніса, злегка натиснувши на лобкову кістку, щоби переконатися, що вимірюєте правильно. Простягніть стрічку вздовж верхньої частини пеніса, за потреби дотримуйтеся вигину. Отримане значення – це довжина статевого члена.  

Обхват 

Обхват або окружність — не менш важливий параметр вимірювання розміру пеніса. Обмотайте сантиметрову стрічку навколо найтовстішої частини ерегованого пеніса, яка зазвичай знаходиться приблизно посередині корпусу або ближче до кореня. Стрічка має прилягати щільно, але не занадто туго. Зробіть позначку на тому місці, де кінці стрічки збігаються. 

Гарною ідеєю буде виміряти розмір пеніса щонайменше тричі, щоб отримати точний результат. Так ви зможете врахувати будь-які зміни у якості ерекції та виключити помилки вимірювання.  

Зауважте, що немає «нормального» або «ідеального» розміру пеніса. Показники є відносним поняттям та різняться від одного чоловіка до іншого. Розмір — це лише частина вашої сексуальної ідентичності. Якісне сексуальне життя, що приносить задоволення, — це набагато більше, ніж цифри на стрічці.  

Розміри презервативів Durex®  

Презервативи Durex® доволі універсальні. Їх особливість полягає в тому, що вони підходять для більшості чоловіків. Добре розтягуються, підлаштовуються під довжину та обхват статевого члена.  

Однак індивідуальні особливості пенісів та вподобання кожного з партнерів не залишені без уваги. Тож ви можете підібрати собі той варіант товщини кондома, що якнайкраще підходить вашим параметрам та побажанням. 

Класичний захист 

Для поціновувачів безпечного сексу без втрати чутливості. Збільшена товщина для максимального захисту.  

Презервативи латексні із силіконовою змазкою DUREX® Classic та презервативи латексні із силіконовою змазкою DUREX® Extra Safe мають анатомічну форму Easy-on, що забезпечує легкість у надяганні. Поліпшений комфорт завдяки лубриканту на силіконовій основі. Номінальна ширина — 56 ± 2 мм. 

Близькість та чуттєвість  

Аби відчути одне одного ще ближче, спробуйте лінійку презервативів для підвищення чутливості. 

Тонкі презервативи латексні із силіконовою змазкою DUREX® Elite — 0,055 мм; 

Ультратонкі презервативи латексні із силіконовою змазкою DUREX® Invisible — 52 ± 2 мм; 

Презервативи із синтетичного латексу із силіконовою змазкою Durex® Real Feel — 56 ± 2 mm (мм).  

Різноманіття та експерименти  

Для нового погляду на близькість зі своїм партнером відкрийте для себе особливі презервативи для додаткових відчуттів. Номінальна ширина — 56 ± 2 мм. 

Презервативи латексні із силіконовою змазкою Durex® Pleasuremax. Ребристі з точковою структурою дарують яскраві враження від кожного руху. Лубрикант на основі силікону посилює задоволення. 

Презервативи латексні із силіконовою змазкою Durex® Dual Extase. Анестетик, що сповільнює його, та крапки й ребра, що пришвидшують її. Досягайте одночасної насолоди з партнером.  

Як правильно користуватися презервативами?  

Перед придбанням контрацептива обов’язково перевірте термін придатності — він вказаний на пакуванні. Використання протермінованого презерватива збільшує ризик його розриву і знижує його ефективність. 

Далі обережно відкрийте упакування: розірвіть обгортку презерватива скраю із зазубреного боку, аби не пошкодити презерватив усередині. Не використовуйте зуби або гострі предмети для цього.  

Презерватив має легко розгортатися від кільця назовні. Якщо це не відбувається, можливо, він перебуває в положенні навиворіт. У такому разі розпакуйте новий. Не намагайтеся використати один презерватив двічі, оскільки там можуть бути залишки змазки або сперми. 

Перед тим, як надягти презерватив, затисніть його кінчик, щоби позбутися повітря і створити місце для сперми після еякуляції. Це допоможе запобігти розриву презерватива.  

Далі розгорніть презерватив вниз по корпусу члена, переконавшись, що він покриває всю довжину. Проведіть пальцями по боках презерватива, щоби переконатися, що він надійно прилягає та не тисне.  

Якщо під час використання презерватива ви відчуваєте будь-який дискомфорт, відчуття тісноти або, навпаки, занадто багато вільного місця, слід зняти його та замінити.  

Поради щодо вибору презерватива 

Маємо кілька порад щодо того, як вибрати ідеальний варіант для вас та вашого партнера та водночас врахувати розміри презервативів. 

 1. Визначте свій розмір — довжину й обхват ерегованого пеніса. Правильно підібраний розмір гарантує комфортне прилягання і знижує ризик розриву або сповзання.
 2. Враховуйте матеріал. Презервативи виготовляють із різних матеріалів, зокрема латексу, поліуретану та поліізопрену. Латекс є найпоширенішим матеріалом, однак деякі люди можуть мати алергію або чутливість до нього. У такому разі краще використовувати безлатексні презервативи — наприклад, поліуретанові або поліізопренові.
 3. Виберіть текстуру, що до вподоби вам та партнеру. Хтось надає перевагу класиці, тоді як інші обожнюють ребристу структуру або крапки на поверхні презерватива. Додаткові стимулянти можуть підвищити чутливість та посилити задоволення.  
 4. Подбайте, аби змазки було достатньо. Усі презервативи Durex® покриті лубрикантом, який забезпечує додатковий комфорт. Однак інколи цього недостатньо. Якщо вам потрібно більше змазки, використовуйте лубрикант на водній або силіконовій основі. Пам’ятайте, що база має бути сумісна з матеріалом презерватива.  
 5. Експериментуйте. Вподобання змінюються, тож спробуйте різні типи презервативів, щоби знайти ті, які найкраще підходять для вас і вашого партнера з погляду комфорту, задоволення та захисту. 

Міфи про презервативи 

Міф 1: Презервативи зменшують задоволення 

Правда. Хоча деякі люди можуть відчувати зниження чутливості під час використання презерватива, вироби Durex® виготовлені так, щоб максимізувати задоволення. Тонкі матеріали, ребристі текстури, а також варіанти із крапками можуть посилити відчуття для обох партнерів.  

Міф 2: Розміри презервативів не мають значення 

Правда. Параметри статевого члена індивідуальні в кожного чоловіка. Загальна довжина пеніса та голівки, діаметр шийки, корпусу та кореня — усі ці параметри різняться. Відповідно до цього треба враховувати й розмір презерватива. Durex® пропонує універсальні варіанти для різних розмірів, однак завжди орієнтуйтеся на власні відчуття.  

Міф 3: Два презервативи краще, ніж один 

Правда. Одночасне використання двох презервативів може збільшити ймовірність розриву презерватива. Тертя між двома презервативами послаблює матеріал, що призводить до зісковзування та пошкодження.  

Міф 4: Презервативи не можна використовувати з іншими засобами контрацепції 

Правда. Поєднання презервативів з іншими засобами контрацепції, наприклад, протизаплідними таблетками або внутрішньоматковими спіралями, може забезпечити додатковий захист від небажаної вагітності. Окрім цього, презервативи — метод контрацепції, що зменшує ризик передавання ЗПСШ. Це робить їх якісним доповненням до будь-якого плану контрацепції.  

Пам’ятайте, що жоден із засобів метод контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності, ВІЛ-інфекції чи захворювань, що передаються статевим шляхом. Перед використанням презервативів перевірте термін придатності, зазначений на упакуванні, обов’язково ознайомтеся з інструкцією, особливо якщо ви використовуєте презерватив для анального або орального сексу. 

 

Джерела 

https://www.verywellhealth.com/what-condom-size-do-i-need-906651 

https://sexology.org.ua/rozmir-penisu-serednij-rozmir-yak-pravilno-miryati-i-chi-zavzhdi-dovzhina-maie-znachennya/ 

Більше про кохання